Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

"Stara mleczarnia"

~ niezalogowany
8 marca 2016r. o 23:32
Wielka Lipa jest lepsza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
9 marca 2016r. o 15:09
Ja uważam, że nawet gdyby była całkiem inna nazwa, to wśród Bolesławian i tak by mówiono...gdzie kupiłeś...odp. w starej mleczarni. Więc faktycznie , niech juz zostanie. Galeria dla mnie i moich znajomych, jest dalej galerią, a nie jakimś tam City Center /o rany, co za nazwa/!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznik niezalogowany
9 marca 2016r. o 15:21
wszyscy beda parkowac pod galeria i chodzic na zakupy na manchatan :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2016r. o 15:29
Dojarnia- wydoić klienta, obrządzi pracownik a i tak będzie wielkie g....w tej "galerii"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2016r. o 15:30
~ napisał(a): "Nowy Manhatan"

też mi się podoba...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6478
#heavyblack97 nieaktywny
14 marca 2016r. o 15:28
~ napisał(a):
~;-) napisał(a): Tak Empik powinien być koniecznie oraz HM, C&A, orsay, Camaïeu,Kappahl, smyk, KFC. Nie widzę sensu budowania galerii w celu przeniesienia sklepów to żenada - tak jak ta cała nazwa galerii!!!

dopisalabym cropp i new yorker ;)


yhmmm.....To ja bym proponowała jeszcze LUSH'a, Victoria's Secret i Inglota. Po co wypisujecie takie sklepy jak u nas nie ma szans, żeby takie miejsca powstały XDD


Dopisane 14.03.2016r. o godz. 15:28:

BTW nazwa jest okej, każdy wie gdzie to jest, to po co zmieniać. Nazwa galerii ma was zachęcać do robienia tam zakupów czy co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2016r. o 15:33
Zostawmy po prostu "Galeria Manhattan" i już.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2016r. o 22:06
~ napisał(a): Zostawmy po prostu "Galeria Manhattan" i już.


Wystarczy "Galeria" bo ta która istnieje nie chce mieć w nazwie "galeria" tylko jakieś obcojęzyczne "City Center" !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima