Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci kontrolowali auta na A4, A18 i K94
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 12:57
ale kiedy zabijesz takiego ''niefrasobliwego'' to tu na forum zrobia z Ciebie ostatniego gnojka...
przypominasz sobie zdarzenie kilka lat wstecz?
ul Chrobrego?
uważasz że ktoś kto przechodzi na ''własną odpowiedzialność'' nie musi brać odpowiedzialności za kierującego pojazdem?
czy ja widząc kogoś przechodzącego w miejscu niedozwolonym mam PRAWO GO POTRĄCIĆ ?
jego głupota może byś przyczyną tragedii nie tylko jego ale i innych ,pośrednich osób

powtarzam -łapać i karać
nie tylko kierowców bo to co wyprawiają piesi jest równie karygodne :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:10
Jak czytam niektóre wypowiedzi tu na forum, to uważam, że admini nie powinni ich wogóle wyedytować.
Pewnie, że nie masz prawa nikogo potrącić, ale może lepiej zamknąć wszystkich za kratami, to nikt się nie napatoczy...
Nie możesz wziąć odpowiedzialności za nikogo innego, tylko za siebie.
Czy widząć kogoś przechodzącego chcesz go od razu przejechać? czy może zrobisz wszystko , żeby tego uniknąć?

Powiedz jeszcze, że nie zdarzyło ci się przejść ulicy poza pasami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:21
ależ oczywiście że tak :)
raz za to w Zgorzelcu zapłaciłem pięć dych

ale nie widziałem powodu by nazwać ''gliniarza'' jakimś ''łapaczem '' czy ''hyclem''

zrobił swoje ...zapłaciłem :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:29
To znaczy, ze jesteś regularnym dzieckiem systemu niewolniczego. Jeśli to twój świadomy wybór - to OK. Oni każą, ty robisz. każą płacić -płacisz, każą powtarzać bzdury w szkole,- powtarzasz, każą zabijać - zabijasz - robisz swoje, jak gliniarz.

Jeśli to twój wybór - to mnie nic do tego. Ja tylko chciałem pokazać, czym to się rózni od wolności i odpowiedzialności za siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:36
jr napisał(a): To znaczy, ze jesteś regularnym dzieckiem systemu niewolniczego. Jeśli to twój świadomy wybór - to OK. Oni każą, ty robisz. każą płacić -płacisz, każą powtarzać bzdury w szkole,- powtarzasz, każą zabijać - zabijasz - robisz swoje, jak gliniarz.

Jeśli to twój wybór - to mnie nic do tego. Ja tylko chciałem pokazać, czym to się rózni od wolności i odpowiedzialności za siebie.


przesadzasz :) mnie nic nikt nie narzuca ale pewne normy prawne muszę respektować ...

''regularne dziecko systemu''? :D
to teraz mnie rozbawiłeś ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:43
falco napisał(a):
jr napisał(a): To znaczy, ze jesteś regularnym dzieckiem systemu niewolniczego. Jeśli to twój świadomy wybór - to OK. Oni każą, ty robisz. każą płacić -płacisz, każą powtarzać bzdury w szkole,- powtarzasz, każą zabijać - zabijasz - robisz swoje, jak gliniarz.

Jeśli to twój wybór - to mnie nic do tego. Ja tylko chciałem pokazać, czym to się rózni od wolności i odpowiedzialności za siebie.


przesadzasz :) mnie nic nikt nie narzuca ale pewne normy prawne muszę respektować ...

''regularne dziecko systemu''? :D
to teraz mnie rozbawiłeś ...


to przeczytaj, co sam napisałeś: pewne normy prawne muszę respektować ...

wolny człowiek nic nie musi, byle nikomu krzywdy nie czynił,
myślisz, że prawo wymyślono, żeby ludziom żyło się lepiej? Czy żeby chronić interesy tych, którzy to prawo stanowią?


Dopisane 15.03.2016r. o godz. 13:43:

Jeśli nie zdajesz sobie sprawy ze swojego zniewolenia, to znaczy, ze jeszcze śpisz. Zobaczyć klatkę - to pierwszy krok do wolności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:49
nie jr.

więc przeczytaj co i Ty napisałeś
''każą zabijać -będziesz zabijać''
uważasz że poczuje sie prawdziwie wolnym wtedy kiedy nie respektując prawa zacznę zabijać ?
tylko pojawia się problem ;)
co się stanie kiedy jeszcze ze sto czy dwieście osób w tym mieście też zechce się poczuć w ten sposób ''wolnym'' :D
co zrobisz ?
zaczniesz wrzeszczeć ''policjaaaa''? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
15 marca 2016r. o 13:51
chłopie, widzę, że nie rozumiesz co czytasz, przekręcasz moje słowa, nie spiesz się tak, przeczytaj jeszcze raz, albo więcej, aż zrozumiesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza