Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie nie sprzątają po swoich pupilach
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 13:27
Na ul. Cichą też zapraszamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 13:56
a ja zapraszam do wieżowca na jana pawła gdzie co poniektóry lokator szcza w windzie i zostawia swoje gó.wno w piwnicy przykrywając to oparami trawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXXX niezalogowany
19 marca 2016r. o 14:39
az ten xx1 wiek kazdemu zaczyna wszysko przeszadzac,wiecej luzu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
19 marca 2016r. o 15:39
PanM napisał(a): Pozwolę sobie raz jeszcze przypomnieć .
Składałem do Rady Miasta wniosek z propozycją rozwiązania tego problemu .

Odpowiedź była negatywna -- brak pieniędzy.
Nawet nikt się nie pofatygował aby na papierze wydzielić takie miejsca .

Jak wygląda psi wychodek w wykonaniu ratusza też tu opisywano.

Poniżej skan wniosku.
Pozdrawiam właścicieli psów , rodziców dzieci i " strasz miejską "
[img=1458213277_o0f9psz.jpg]
Uważam że to jest wywalanie pieniędzy podatników w błoto ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sru niezalogowany
19 marca 2016r. o 19:13
Kupiłem Krowę,przejdę się po mieście i nawali to co z taczką mam jeździć? czy krowa to nie pies więc,może ładować. Mi przeszkadzają kupczyjące ptaki może ktoś z tym coś zrobi.Nie lubię chodzić po zakupczynym przez ptaki chodnikach ponieważ mam nowe buty Adidos. A że z samolotów zrzucają choroby to nikomu nie przeszkadza :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
19 marca 2016r. o 20:08
do śruby Widać ta leżąca z samolotu choroba nieźle cię trafiła. Żal mi ciebie człowieku skoro Ci gówno na chodniku nie przeszkadza. A może ty to lubisz.Podaj adres to ci z pół tony gnojowki załatwię prosto na wycieraczkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 20:26
~xxx napisał(a): do śruby Widać ta leżąca z samolotu choroba nieźle cię trafiła. Żal mi ciebie człowieku skoro Ci gówno na chodniku nie przeszkadza. A może ty to lubisz.Podaj adres to ci z pół tony gnojowki załatwię prosto na wycieraczkę


Do szkoły,uczyć się czytać,pisać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POWRÓT RAFIEGO niezalogowany
19 marca 2016r. o 20:27
Rafi co tak cieniutko ? Dawaj po całości .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.