Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjant podczas zakupów złapał złodzieja
~AGA niezalogowany
19 marca 2016r. o 8:02
~ziutek napisał(a): co mozna nazbierac do koszyka zeby kosztowalo 600zl?[/c
Ziutek,domylam się ,że zakupów w sklepach nie robisz.W spożywczym wydajesz 200 a lodówka dalej pusta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
19 marca 2016r. o 8:05
Jak to działa że nasze portale informują że policjant po służbie złapał złodzieja, czy że komuś pomógł, a jak zwykły zjadacz chleba zrobi to samo to cisza? To taka mała sensacja w rodzaju :morderca uratował życie? W zeszłym roku widziałem w Tesco jak gość przy kasie wskazał i przytrzymał złodzieja, a w internecie cisza- widocznie to takie normalne zachowanie u cywili że nie warto informować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 8:39
Bo nie wszyscy cywile sobie życzą rozgłosu i nie chcą się pokazywać w mediach, co innego f. publiczny musi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~y niezalogowany
19 marca 2016r. o 11:46
to jest dziwne dla mnie pisze że pakował rzeczy do koszyka (to znaczy że nie jedną rzec ) wartośc 600 zł.. co kupować za 600 zł do koszyka i tyle towaru zmieści się do koszyka ..myślę że to ściema ..
zgadzam się i popieram że złodzieje trzeba ścigać i surowo karać ,,...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mis niezalogowany
19 marca 2016r. o 12:16
Darmo zjady co ten pie nie maiał innego zajecia, ciekawe jak by on nie miał na chleb, jak by mu brakowało, kiedyś mu ktoś dupe okpie, cwaniaczki fałszywe, chcieli by szybciej na emeryture isc, Za prwdziwa robote soie wziasc, a nie siedzieć i boki pierdziec przy stołkach, jak by się wyzył fizycznie to nie w głowei by mu były takie rzeczy bo chciałby tylko odpocząć.
A tak po takiej pracy jak to można tAK NAZWAC szukaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 12:58
Chciałoby się aby policjant mówił prawdę i tylko prawdę, szczególnie w sądzie, karał mandatem za wykroczenia, a nie po uważaniu traktował ludzi. Mam jak najgorsze zdanie o policjantach i bardzo chciałbym, aby nas obywateli pilnowały inne służby niż policja. Nie ufam i nie wierzę temu co mówią policjanci. Doświadczyliśmy bardzo wiele złego od policji i policjantów jako prawi obywatele, którzy zgłosili im problem i to nie sprawcy zostali ukarani, ale my ofiary. Dla nas policjanci - to wrogowie, na pomoc, których nigdy nie możemy liczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12533
#agentka1 nieaktywny
19 marca 2016r. o 14:08
Przeciez nie jest napisane ze to byl sklep spozywczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~expert niezalogowany
19 marca 2016r. o 14:19
~ napisał(a): ... Mam jak najgorsze zdanie o policjantach i bardzo chciałbym, aby nas obywateli pilnowały inne służby niż policja. Nie ufam i nie wierzę temu co mówią policjanci. Doświadczyliśmy bardzo wiele złego od policji i policjantów jako prawi obywatele, którzy zgłosili im problem i to nie sprawcy zostali ukarani, ale my ofiary. Dla nas policjanci - to wrogowie, na pomoc, których nigdy nie możemy liczyć.
Znowu się uaktywniasz :> dawno cię nie było... brakowało mi nawet tych sów goryczy o naszych stróżach prawa... czyżbyś odpoczywał/a w Zarębie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.