Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjant podczas zakupów złapał złodzieja
~driver niezalogowany
19 marca 2016r. o 22:56
~ napisał(a): Bo nie wszyscy cywile sobie życzą rozgłosu i nie chcą się pokazywać w mediach, co innego f. publiczny musi.

OK to ja już wiem dla kogo są pisane te wiadomości, przecież tu nie ma danych personalnych tego policjanta (a w świetle prawa, jak zauważyłeś mogłyby być), jak by napisano że klient sklepu zatrzymał złodzieja to też by było anonimowo i tenże klient nie mógłby zabronić umieszczenia takiej informacji, no ale jak czytelnik nie rozumie co jest anonimowością to można nim manipulować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 23:42
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maruda niezalogowany
20 marca 2016r. o 3:46
~driver napisał(a):
OK to ja już wiem dla kogo są pisane te wiadomości, przecież tu nie ma danych personalnych tego policjanta (a w świetle prawa, jak zauważyłeś mogłyby być), jak by napisano że klient sklepu zatrzymał złodzieja to też by było anonimowo i tenże klient nie mógłby zabronić umieszczenia takiej informacji, no ale jak czytelnik nie rozumie co jest anonimowością to można nim manipulować.
Przestań marudzić !! Chcesz zaistnieć na forum to zacznij robić coś pożytecznego np łap złodziei... może nawet ukaże się artykuł z twoim zdjęciem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
20 marca 2016r. o 7:22
mnie zastanawia jak go zatrzymal sila? bo jak tak to moga byc problemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 marca 2016r. o 7:31
a mnie ciekawi czy odczytał mu jego prawa po zatrzymaniu a zanim przystąpił do pościgu, uciekający usłyszał ''stój policja''
jeśli nie to złamał ''procedury'' i każdy prokurator ...
zaraz ...pomyliły mi się kraje ;)
tak jest na zachodzie a nie w pislandzie gdzie już kilku prokuratorów doświadczyło pisowskiej ''zsyłki'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maruda niezalogowany
20 marca 2016r. o 10:54
~jaa napisał(a): mnie zastanawia jak go zatrzymal sila? bo jak tak to moga byc problemy
Przestań oglądać te seriale W11 i tym podobne bo pitolisz bez sensu. Każdy może nawet nie-policjant ująć sprawce przestępstwa !! W uzasadnionych przypadkach można nawet zadawać uderzenia, a ty mi tu o problemach przy użyciu siły marudzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 marca 2016r. o 11:24
maruda?
przynajmniej to odpowiednie do ciebie :D
uderzysz a pózniej usłyszysz że przekroczyłeś ''granicę''

powiedz mi marudo kto tu pewne ''granice'' przekroczył kiedy z- zaokrąglę bo nie pamiętam -z 200 na 400 zł .podniósł granicę pomiędzy wykroczeniem a kradzieżą?
jeśli nie rozumiesz mojej ironii w tym ''pościgu'' to nie marudz... :D

Biedronka przy Mostowej
ochroniarz zatrzymuje złodzieja ,Policja go spisuje i puszcza a
co on robi ?wraca do sklepu wygraża kasjerce i grozi że rozp...li półki z alkoholem ...wieczorem ten sam osobnik jest ponownie złapany i policja jest bezradna...
ja mam stanowić prawo ?
w ramach czego ja mam ryzykować zdrowiem ?ryzykować tym że zostanę oskarżonym ...

dla dyplomu uznania?
mnie nie jest on do niczego potrzebny a policjantowi tak i za to mu płacą ...
dziwnym jednak trafem maja problemy z odzyskaniem niekiedy roweru czy samochodu ...
dziwnym trafem potrafią ochraniać nie zawsze zgodne z prawem interwencje komornicze...
dziwnym trafem łamią przepisy drogowe
i na koniec -sprawa policjanta a naszej komendy przyjmującego kasiorkę...
nie mam zamiaru dyskredytować działań Policji bo są potrzebni tylko nie przesadzajmy w tych ich ''bohaterskich'' czynach... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maruda niezalogowany
20 marca 2016r. o 11:43
Do ciebie falco nie pisałem więc się nie podniecaj. Odpowiadając - pewnie, że nie musisz ryzykować bo w imię czego ale też nie napiszą o tobie jak "ciota" będziesz patrzył lub odwracał głowę jak bandyta rozwija skrzydła. Chcesz aby o tobie pisano w gazetach i internecie to zrób coś ponad standard - coś co pozwoli cię wyróżnić. A na koniec dodam, że jestem niemal w 100 % pewien, że to nie Policjant-bohater poleciał do gazet się pochwalić, że zatrzymał jakiegoś tam złodzieja - zresztą zapewne nie pierwszy w jego życiu - lecz "gazety latają za takimi informacjami i jeszcze płacą za takie info :] A dlaczego ? Bo taki falco, maruda i inni uwielbiają tematy gdzie występuje słowo "policjant" i klikają w tematy :P i "jarają się"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo