Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janusz Łagunionok - szef oddziału dziecięcego
1
emem
29 marca 2016r. o 5:33
Pannazdzieckiem, sa w tym drugim watku o podobnym tytule...

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 marca 2016r. o 6:51
emem napisał(a): Pannazdzieckiem, sa w tym drugim watku o podobnym tytule...


Acha :) Przepraszam za insynuacje :) Nowbady ist perfect :D

Ciesze się na ten cykl felietonów mając nadzieję , że pan Janusz będzie brał udział w dyskusji. Bo chętnie podyskutuję. Uprzedzić jednak muszę , że będzie to ewentualnie dyskusja nie ze mną , a argumentami dr Jaśkowskiego , który dla mnie jest jedynym , wybranym autorytetem w dziedzinie zdrowia. Być może nawet poproszę Go o analizę tekstów pana Janusza i zaproszę do dyskusji.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaya niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 13:40
Boże ile krwi ten lekarz ludziom upuściuł siedzi tylko na dyżurach pieniądze rypie i ordynatury szuka po całym kraju by mu dobrze płacili a dzieci to może wcale nie być lub są wszystkie zdrowe nie trzeba leczyć kolejny szpital odczuje kogo zatrudnia , lesera i olewacza spraw ważnych elokwentnego narcyza ,który wbił se do głowy jakieś sobie znane teorie i się nie da tknąć że można inaczej ,,, kawał głąba... przejechali się na nim wszędzie gdzie gościł teraz kolej na kolejny punkt może na Berlin teraz się skieruje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
20 września 2016r. o 22:31
Ja doktorowi nie mam nic do zarzucenia. Wykonuje swoją pracę i moim zdaniem bardzo dobrze. Często zagląda do swoich pacjentów i mam wrażenie,że jest tu cały czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
21 września 2016r. o 8:09
No jest cały czas bo ogarnęła go rządzą pieniądza i tylko dyżury by brał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2016r. o 15:02
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mmm niezalogowany
26 września 2016r. o 23:13
Pierwsze spotkanie z pane dr ..... po obchodzi.5 minutorym 4,5 min klotnia moja z nim czyli matki z lekarzen. Kolejnyn razem trafilam do szpitala z dzieckien.... cos niesamowitego, zupelnie inny lekarz tzn na poczatku niechec do siebiedosc mocna I wzajemna, po kilku minutach rozmowy zupelnie inne podejscie, teraz pan dr prosi zebym informowala go za kazdym raze gdy wracan z diedkie. Od lekrza specjalisty. BA, przestalan chodzic z dzieckiem do pediatry, za kazdyn razem jake.do pana dr. KONKRETNY RZECZOWY I KOMPETENTNY CZLOWIEK!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oliwkowozielona Sałata niezalogowany
3 lipca 2018r. o 18:17
Mądry lekarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.