Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wniosek o 500 zł na dziecko - co? gdzie? kiedy?
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 21:30
Koral , no to wszystko przed nami,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 22:03
Składał ktoś już wniosek? Czy potrzebne zaświadczenie o dochodach z urzędu skarbowego???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
19 października 2017r. o 14:04
Witam czy ktoś z państwa dostał już świadczenie 500 +w pazdzierniku?Zastanawiam sie czy data wypłat zmieni sie z nowym okresem ?Wniosek składałam w sierpniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2017r. o 15:42
~~Ja napisał(a): Witam czy ktoś z państwa dostał już świadczenie 500 +w pazdzierniku?Zastanawiam sie czy data wypłat zmieni sie z nowym okresem ?Wniosek składałam w sierpniu


hej
Ja dostalem dzis.
W poprzednim okresie tez dostawalem ok. 19-ego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2017r. o 19:58
~~ napisał(a):
~~Ja napisał(a): Witam czy ktoś z państwa dostał już świadczenie 500 +w pazdzierniku?Zastanawiam sie czy data wypłat zmieni sie z nowym okresem ?Wniosek składałam w sierpniu


hej
Ja dostalem dzis.
W poprzednim okresie tez dostawalem ok. 19-ego.


ja dostawałam 14 i u mnie ciągłości niestety nie ma.... jak byłam w mopsie to pani powiedziała że jeszcze nie policzyła więc ta ciągłość to jeden wielki pic!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 października 2017r. o 15:41
panie kaczka wsadź sobie pan w d.....pę te 500 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 października 2017r. o 13:01
pan kaczka z okazji następnych wyborów obieca 1000 zł ,tylko nie wytłumaczy skąd je weźmie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z niezalogowany
21 października 2017r. o 14:02
~p napisał(a): Ja nie jestem patologia mam 2 dzieci mąż pracuje ma 3200 dochodu wiec dlaczego mam nie składać o 1 tys. Nowe buty wakacje wszystko kosztuje niestety


znam ludzi ktorzy maja dochodu 10x tylke co to i biorą 500 + bo czemu maja wyrzucic do smieci ? przez kilkanaście lat nazbiera sie na cos dzieciom. nie masz co miec wyrzutow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo