Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Garść fotek z Wiosennego Biegu Między Mostami
~Anonim niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 15:49
Zdjęcia z biegu również na profilu FB Klubu Biegacza Bolesławiec - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.871000059676658.1073741941.518411611602173&type=3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joranda niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 17:18
Moje gratulacje wszystkim rodzinkom ,głównie mamusiom i tatusiom za wzięcie udziału Bardzo mnie cieszy, że coś się dzieje fajnego, szkoda ,że ludzie siedzą w domach i nie chcą się ruszyć i przeżyć coś wzniosłego. W biegach z dziećmi, byłam po raz drugi z wnukami coś pięknego, jak te dzieci duże i małe biegną, jak rodzice za rączkę trzymają i pomagają,to jest naprawdę piękne.Moja uwaga to te nagrody, które dzieci losują należą się dzieciom , które zajmują I, II, III miejsce. Nagrodą dla wszystkich jest dyplom ,medal za uczestnictwo i sądzę ,że organizatorzy przemyślą ,że powinni to zmienić. Dzieci, które wygrywają niech mają satysfakcję i nagrodę tak zawsze jest w konkursach jakichkolwiek. I jeszcze taka uwaga chłopiec , który biegł wiekowo z 7-9 latkami miał trochę więcej latek.Jeśli chodzi o trasę to trzeba przygotować teren,ta wielka kałuża przy końcu trasy biegu i inne małe to tragedia, żal mi dziewczynki może miała 5-6 latek , która szlochała ,bo podczas biegu upadła i była cała w błocie , a tatuś zamiast córeczkę przytulić to pastwił się co mówiłem , jak wyglądasz... , dziewczynka wiekiem starszaków na pewno byłaby PIERWSZA GDYBY NIE WYWRÓCIŁA SIĘ NA OBRZYDLIWYM BŁOCIE myślę , że rodzice czytają moje refleksje, pomóżcie może coś się zmieni ,a może nie mam racji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 18:29
gratuluje imprezy :) medal dla tego dziecka , bo widać ze włożył w to cały wysiłek , pełna determinacja :) rodzice mogą być dumni [img=1459700967_oyium5q.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 19:23
Na trasie biegu wielkie dziury, kałuże, wystające z ziemi pręty i ostre kamienie. Moje dziecko wzięło w tym biegu udział pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ww niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 20:04


Zmoderowano 03.04.2016 godz.20:05 - powód: Ten wątek dotyczy Wiosennego Biegu Między Mostami - proszę nie spamować. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 20:09
~ napisał(a): Na trasie biegu wielkie dziury, kałuże, wystające z ziemi pręty i ostre kamienie. Moje dziecko wzięło w tym biegu udział pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz.


To jest bieg terenowy i pewnych niedogodności można się spodziewać... ale teren przy samym wiadukcie powinien zostać uprzątnięty i ścieżka powinna zostać poprawiona, również z myślą o spacerowiczach. Cała reszta trasy powinna moim zdaniem zachować swój charakter. Za to myślę, że powinny powstawać nowe ścieżki, w innych miejscach:)


Dopisane 03.04.2016r. o godz. 20:09:

~ww napisał(a): A teraz nawet usuwacie posty no coraz lepiej normalny PRL gdzie ludzie niby lepszego sortu cenzurowali co należny pisać, mówić czy oglądać. Gratulacje dla redakcji róbcie tak dalej a ludzie na pewno z uznaniem będą o was mówili.


Nie, to nie jest PRL, to pilnowanie elementarnych zasad netykiety. Dyskusje polityczne w temacie dotyczącym zawodów sportowych są tzw. OFF TOPem czyli wpisami nie na temat.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 21:00
~ napisał(a): Na trasie biegu wielkie dziury, kałuże, wystające z ziemi pręty i ostre kamienie. Moje dziecko wzięło w tym biegu udział pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz.


Zapraszam na bieg wulkanów
http://www.biegwulkanow.pl/

Błoto, przeszkody rzecz przednia:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 21:33
~ww napisał(a): A teraz nawet usuwacie posty no coraz lepiej normalny PRL gdzie ludzie niby lepszego sortu cenzurowali co należny pisać, mówić czy oglądać. Gratulacje dla redakcji róbcie tak dalej a ludzie na pewno z uznaniem będą o was mówili.

Nie, to nie jest PRL, to pilnowanie elementarnych zasad netykiety. Dyskusje polityczne w temacie dotyczącym zawodów sportowych są tzw. OFF TOPem czyli wpisami nie na temat.


Panie "Brodziaty" a gdzie można zadać pytanie Panu Marcinowi jak w danym temacie nie można bez rejestracji , nowego wątku też nie można otworzyć . Proszę się nie zasłaniać "wpisami nie na temat" bo w każdym z wątków tego forum są takowe ale nikt tego nie moderuje. Czyżby temat był niewygodny ? A może otworzy Pan nowy wątek z moimi pytaniami do Pana Marcina i tam będzie można odczytać stanowisko w/w?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.