Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

kaufland

~klient niezalogowany
8 kwietnia 2016r. o 9:49
Jestem stałym klientem tego marketu ale ostatnimi czasy coś złego dzieje się w tym sklepie , towar coraz gorszej jakości albo co gorzej dużo jest już po terminie i nadal stoi na półkach , nie wspomnę już o dziale mięsnym , mięso nie pierwszej świeżości , kolejki kilometrowe a w obsłudze jedna Pani na tak dużą ladę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2016r. o 12:54
Nie pomyslal klient ze brakuje ludzi do pracy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pracownik niezalogowany
8 kwietnia 2016r. o 13:42
Wcześniej było badziewnie to teraz musi być już chyba bagno...
Nie tylko kałfland jest na tym świecie. Choć trudno jest teraz znaleźć coś odpowiedniego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pracownik niezalogowany
8 kwietnia 2016r. o 13:42
Wcześniej było badziewnie to teraz musi być już chyba bagno...
Nie tylko kałfland jest na tym świecie. Choć trudno jest teraz znaleźć coś odpowiedniego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2016r. o 20:53
byly pracownik , a nie wie jak sie pisze kaufland?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2016r. o 21:33
Niektórzy wypisują bzdury nt. Kauflandu.Ja też jestem klientem i widzę inaczej,akurat mięso jest tam najświeższe.Skoro jest, jak ktoś wcześniej napisał,to dlaczego są tam zawsze kolejki? Uważam,że ten market jest najprzyjażniejszy kupującym zarówno ze względu na ceny,jak i na świeżość towarów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pracownik niezalogowany
8 kwietnia 2016r. o 22:40
a domyśl się czemu, tak napisałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
  1914
#Crozzer nieaktywny
9 kwietnia 2016r. o 8:23
Najlepszy sklep z tych dużych. Dużo dobrego towaru, mięso świeże i dobre, krótko przy kasie. Pewnie konkurencji gorzej idzie to piszą głupoty. W carefourze śmierdzi w Tesco jak jakby po wyprzedaży, w Inter to w ogóle nic nie ma, jeszcze Lidl jakoś się trzyma ale tam walki emerytów i nie ma mięsa i wędlin swierzych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.