Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Parking PKP TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

~Stanley niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 7:19
Witam wczoraj na parkingu PKP TOMASZÓW zostało umyślnie przez jakiegoś dziwny czlowiek a uszkodzone auto poprzez wbicie gwozdzia w bak i kradzież paliwa . Tak więc chciałem poinformować ludzi którzy tam parkują aby jak coś takiego też im sie przytrafiło aby nie darować i zgłaszać sprawe na policje.Jeśli ktoś coś wie też prosze zgłaszać na policje albo jawnie upubliczniać dane delikwenta niech ludzie wiedzą.Sprawa została zgłoszona na policje.Ktoś chciał sie wzbogacić o pare litrów paliwa i narobił szkody na 300zł dziwny czlowiek . Jeśliktoś coś wie albo widział prosze pisać jawnie na forum .Niech takie osoby nie czują sie bezkarnie prędzej czy pózniej wyjdzie na jaw a wtedy lepiej niech policja pierwsza gościa dorwie bedzie to napewno lepiej dla niego .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~l niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 11:34
jak ktoś się pokusił na pare litrów paliwa to napewno jakiś lokalny złodziejaszek,
mnie osobiście wkurza zastawianie parkingu samochodami na cały dzień, co wy myślicie że to wasz prywatny parking na czas waszej pracy? samochody które przyjezdzają na stacje po rodziny nie mają gdzie parkować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 12:03
~l napisał(a): jak ktoś się pokusił na pare litrów paliwa to napewno jakiś lokalny złodziejaszek,
mnie osobiście wkurza zastawianie parkingu samochodami na cały dzień, co wy myślicie że to wasz prywatny parking na czas waszej pracy? samochody które przyjezdzają na stacje po rodziny nie mają gdzie parkować


najlepiej żeby auta zabierali do przedziału?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AAA niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 12:24
~l napisał(a): jak ktoś się pokusił na pare litrów paliwa to napewno jakiś lokalny złodziejaszek,
mnie osobiście wkurza zastawianie parkingu samochodami na cały dzień, co wy myślicie że to wasz prywatny parking na czas waszej pracy? samochody które przyjezdzają na stacje po rodziny nie mają gdzie parkować

A ty co strażnik jesteś twój parking ?znak zakazu jest ?albo wyznaczone godziny?każdy może parkować nie jest to zakazane .Oczywiście twoja inteligencja tego nie pojmuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14217
#Matyjak nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 12:56
~l napisał(a): [..]mnie osobiście wkurza zastawianie parkingu samochodami na cały dzień, co wy myślicie że to wasz prywatny parking na czas waszej pracy? samochody które przyjezdzają na stacje po rodziny nie mają gdzie parkować


Jeżeli nawet tak jest, to nie upoważnia to nikogo do robienia takich rzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~l niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 14:43
~AAA napisał(a):
~l napisał(a): jak ktoś się pokusił na pare litrów paliwa to napewno jakiś lokalny złodziejaszek,
mnie osobiście wkurza zastawianie parkingu samochodami na cały dzień, co wy myślicie że to wasz prywatny parking na czas waszej pracy? samochody które przyjezdzają na stacje po rodziny nie mają gdzie parkować

A ty co strażnik jesteś twój parking ?znak zakazu jest ?albo wyznaczone godziny?każdy może parkować nie jest to zakazane .Oczywiście twoja inteligencja tego nie pojmuje.


jak ktoś ci przebije bak albo porysuje karoserie to zobaczymy czy twoja to pojmie. strażnik będzie czekał tylko na okazję nie martw się ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 18:33
~l napisał(a): mnie osobiście wkurza zastawianie parkingu samochodami na cały dzień, co wy myślicie że to wasz prywatny parking na czas waszej pracy? samochody które przyjezdzają na stacje po rodziny nie mają gdzie parkować


bez przesady, miejsca jest dużo tym bardziej że to nie jest ruchliwa ulica ... nie przesadzaj że nie ma gdzie zatrzymać się na chwilę żeby kogoś zabrać albo wysadzić, według ciebie niby gdzie należałoby auto zostawiać w takiej sytuacji? rowerem mam dojeżdżać na pkp żeby ci zrobić miejsce? a może rower też by przeszkadzał

podkreślam że auta tam zostawiane są przez osoby korzystające z usług pkp, więc wsiadając do pociągu mają prawo parkować na tym parkingu aż do powrotu, choćby cały dzień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 12:13
~ napisał(a):
~l napisał(a): mnie osobiście wkurza zastawianie parkingu samochodami na cały dzień, co wy myślicie że to wasz prywatny parking na czas waszej pracy? samochody które przyjezdzają na stacje po rodziny nie mają gdzie parkować


bez przesady, miejsca jest dużo tym bardziej że to nie jest ruchliwa ulica ... nie przesadzaj że nie ma gdzie zatrzymać się na chwilę żeby kogoś zabrać albo wysadzić, według ciebie niby gdzie należałoby auto zostawiać w takiej sytuacji? rowerem mam dojeżdżać na pkp żeby ci zrobić miejsce? a może rower też by przeszkadzał

podkreślam że auta tam zostawiane są przez osoby korzystające z usług pkp, więc wsiadając do pociągu mają prawo parkować na tym parkingu aż do
powrotu, choćby cały dzień


Dokładnie kolego ,ludzie nie dyskutujcie z dziwny czlowiek ami

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.