Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody Dnia Zwycięstwa
~ niezalogowany
8 maja 2016r. o 0:20
~ napisał(a): To kiedy w końcu świętujemy ten dzień zwycięstwa, 7 czy 8, bo że nie 9 to już wiem.


Zakończenie wojny było we wrześniu - możesz świętować codziennie przez 4 miesiące a nawet więcej.

Dzień Zwycięstwa w Bolesławcu to 13.01.1945 r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 maja 2016r. o 8:37
~ napisał(a):
emem napisał(a): Smieszne jest, gdy podczas apelu poleglych polowe czasu poswieca sie na ofiary katastrofy lotniczej, i tak bardzo odbiega od ofiar wojny i samego Dnia Zwyciestwa. Powiem wiecej - jest to zenujace.

Pozdr,
emem

No normalnie boki zrywać! :|
Jakim trzeba być pustakiem by śmiać się z takich rzeczy. Rozumiem że można mieć odmienne poglądy. Ale są sytuacje w życiu ludzkim, kiedy większość z nas wie jak się zachować. Jedną z takich sytuacji jest śmierć drugiego człowieka. Ale widać kolega z opozycji totalnej. Może czas na opamiętanie?


Sluchaj anonimie. Jesli chcesz mnie obrazic to musisz sie lepiej postarac.
Ja sie z niczego nie smieje. Wyrazam swoje zdanie.
Powtarzam raz jeszcze - moim zdaniem zenujace jest robienie z wypadku lotniczego pod Smolenskiem sprawy politycznej i wkladanie tego do kazdych obchodow.
Ponad polowa apelu poleglych PODCZAS rocznicy DNIA ZWYCIESTWA byla o Smolensku, mimo, ze nie mialo to NIC wspolnego z zakonczeniem wojny.
Po prostu zenujace postepowanie politykow, ktorzy wydali taki GLUPI rozkaz.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 maja 2016r. o 14:20
~ napisał(a):
~ napisał(a): To kiedy w końcu świętujemy ten dzień zwycięstwa, 7 czy 8, bo że nie 9 to już wiem.




Dzień Zwycięstwa w Bolesławcu to 13.01.1945 r.


a dlaczego 13.01.1945?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2016r. o 14:48
fobiak napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): To kiedy w końcu świętujemy ten dzień zwycięstwa, 7 czy 8, bo że nie 9 to już wiem.




Dzień Zwycięstwa w Bolesławcu to 13.01.1945 r.


a dlaczego 13.01.1945?


a dlaczego w maju - zakończenie II WŚ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
8 maja 2016r. o 14:54
emem napisał(a):
~ napisał(a): A moim zdaniem Putinowi bardzo zależało by na cmentarzu Katyńskim z polska delegacją się nie spotkać. Ewentualny motyw więc miał.


Wypadek byl zaledwie szesc lat temu. Doskonale pamietam, tak jak wielu innych Czytelnikow. Na 10 kwietnia 2010r. nie bylo planowane w Smolensku czy Katyniu zadne spotkanie Putina z Polakami. Ani owczesnego prezydenta Rosji. Ani jednej ani drugi nie wybieral sie w tym dniu w tamte okolice.
Nie wprowadzaj wiec ludzi w blad puszczajac tego typu manipulacje.

Smieszne jest, gdy podczas apelu poleglych polowe czasu poswieca sie na ofiary katastrofy lotniczej, i tak bardzo odbiega od ofiar wojny i samego Dnia Zwyciestwa. Powiem wiecej - jest to zenujace.

Pozdr,
emem
nie kompromituj się,żnafco chistorji :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 maja 2016r. o 17:42
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): To kiedy w końcu świętujemy ten dzień zwycięstwa, 7 czy 8, bo że nie 9 to już wiem.




Dzień Zwycięstwa w Bolesławcu to 13.01.1945 r.


a dlaczego 13.01.1945?


a dlaczego w maju - zakończenie II WŚ?


nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie i zadajesz nastepne
jesli piszesz o boleslawcu to 12 luty a nie 13 styczen ale to jeszcze nie bylo zwyciestwo tylko mozliwosc w miare bezpiecznie osiedlenia sie wsrod swoich

w maju dlatego, ze dla europejczykow wojna sie skonczyla w maju, dla zachodu 8-go maja dla wschodu 9-go maja bo zachod jak zwykle podpisal sobie zakonczenie poza plecami sowietow dzien wczesniej, czyli wyroochal stalina bez mydla. ale proniemieckie rzady na zlosc tym, ktorzy maja powod do obchodow dnia zwyciestwa zakopuja 9-ty i wymachuja 8-mym maja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
8 maja 2016r. o 18:38
Histeryków (historyków)ci u nas dostatek.Jaki dzień zwycięstwa co wy pierdzielicie.Może dla niemców to było zwycięstwo. Lecz dla narodów pozostających pod okupacją bratnich wojsk sowieckich to gehenna i miliony pomordowanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 maja 2016r. o 18:51
~Ja napisał(a): Histeryków (historyków)ci u nas dostatek.Jaki dzień zwycięstwa co wy pierdzielicie.Może dla niemców to było zwycięstwo. Lecz dla narodów pozostających pod okupacją bratnich wojsk sowieckich to gehenna i miliony pomordowanych.


widze, ze cie juz zniemczyli, za rok zaczniesz bazgrac, ze polskie obozy koncentracyjne nalezaly do stalina i miliony pomordowanych to cala twoja wiocha bo w tym czasie wykleci byli na weselu i nie mial was kto bronic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.