Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

AUTO SZYBY i PRZYCIEMNIANIE SZYB

~Ktoś niezalogowany
7 maja 2016r. o 23:14
Nie polecam. Nieprofesjonalna firma, która oprócz tego, że przyciemnianie szyb robi byle jak to jeszcze niszczy auto. I niestety nie można złożyć reklamacji, bo nie przyznają się do błędu!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ktoś niezalogowany
7 maja 2016r. o 23:40
Brak rachunku fiskalnego, ale za to Jack Daniels na stole stał. Tak właśnie wykonuje się pracę w tej firmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ktoś niezalogowany
7 maja 2016r. o 23:43
Szukam poszkodowanych również przez tych tz:,,fachowców,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Proszę o komentarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2016r. o 10:53
Zgadza się partacze u mnie nie wyczyścili dobrze szyby okleili zostały zamazy jak pojechałem z reklamacją to stwierdzili że nie mogą nic teraz z robić bo uszkodzą podgrzewanie szyby.I tak skończyła się moja reklamacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ktoś niezalogowany
8 maja 2016r. o 13:23
U mnie się tak nie skończy, bo tego tak nie zostawię- każdy musi zapłacić za swoje błędy. Myślę, że odpowiednia instytucja to rostrzygnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
11 maja 2016r. o 19:51
A ja polecam w 100 % .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2016r. o 20:34
~Ktoś napisał(a): Szukam poszkodowanych również przez tych tz:,,fachowców,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Proszę o komentarze.



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
11 maja 2016r. o 21:09
O jakiej firmie miws?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.