Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nigdy więcej nad Bałtyk

~ niezalogowany
10 maja 2016r. o 16:02
Mamy piękne jeziora w Polsce i tam naprawdę jest super. Bo morze to jeden wielki jarmark. Lezysz sobie odpoczywam a tu nagle nad uchem orzeszszkiii prazzzooone, kukurydza. Lody. Porażka na całego. A wokół wszechobecna chinszczyzna. woda w jeziorach jest cieplejsze o Bałtyku więc same zalety. No i nad jeziorem taniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polecam niezalogowany
10 maja 2016r. o 16:13
Jezioro GŁĘBOKIE w Międzyrzeczu ,Woda jest tak czysta że widać całą roślinność na kilku metrach ,poza tym fajna plaża i wiele atrakcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2016r. o 16:16
,, i wiele atrakcji.''

Jakich ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2016r. o 17:04
~ napisał(a):
~Połykaczka kijanek napisał(a): Twierdzicie że jeżeli nad morzem będzie zimno i brudna woda to nad jeziorem w lesie będzie ciepło i woda będzie czysta?


jeziora sa czysciutkie...swiadczy o tym chocby obecnosc takiej ryby jak sieja, ktora zyje tylko w najczystszych wodach...


Wolę Bóbr - jest czystszy i są pstrągi.
Które jeziora są czystsze od "naszych" żwirowni? Które mają I klasę czystości?
Jak jest więcej kasy to do Chorwacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2016r. o 17:15
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Połykaczka kijanek napisał(a): Twierdzicie że jeżeli nad morzem będzie zimno i brudna woda to nad jeziorem w lesie będzie ciepło i woda będzie czysta?


jeziora sa czysciutkie...swiadczy o tym chocby obecnosc takiej ryby jak sieja, ktora zyje tylko w najczystszych wodach...


Wolę Bóbr - jest czystszy i są pstrągi.
Które jeziora są czystsze od "naszych" żwirowni? Które mają I klasę czystości?
Jak jest więcej kasy to do Chorwacji.

czyste jeziora znajdziesz jadac w strone morza. lubuskie, i w gore jeszcze.
pozdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2016r. o 18:10
Mamy piękne jeziora w Polsce i tam naprawdę jest super. Bo morze to jeden wielki jarmark. Lezysz sobie odpoczywam a tu nagle nad uchem orzeszszkiii prazzzooone, kukurydza. Lody. Porażka na całego. A wokół wszechobecna chinszczyzna. woda w jeziorach jest cieplejsze o Bałtyku więc same zalety. No i nad jeziorem taniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
10 maja 2016r. o 18:20
Niesulice mogę polecić z pełną odpowiedzialnością. Byłem ,widziałem,przeżyłem. Dla mnie rewelacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2016r. o 18:56
Polecam J ,Sławskie.
Od strony Bolesławca Radzyń,ośrodek Vratislawia.
Od północy Lubiatów.

Wratislavia tuż nad wodą.Murowany pawilon z 3 kondygnacjami +,kempingi+,pab,i kuchnia.Oczywiście sprzęt wodny i rowery.
Radzyń dla trochę bardziej zasobnych.Tylko trochę.
Oby były wolne miejsca.
Jak z dziećmi to tylko Wratislavia.I w pawilonie,na kempingu to całodobowe grille i popiskiwanie cichodajek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.