Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

łysienie androgenowe u kobiety

~załamana niezalogowany
16 maja 2016r. o 8:19
Witam, podejrzewam u siebie łysienie androgenowe związane z PCO, cz y któraś z Was zmagała się z takim problemem? szukam porady i wsparcia bo nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, lekarze rozkładają ręce i twierdzą że trzeba się skupić wyłącznie na PCO.
Włosy dzień w dzień wypadają mi, po zebraniu na umywalce jest ich cała garść, straciłam już 2/3 objętości

proszę o pomoc, każda sugestia czy porada jest dla mnie bardzo cenna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2016r. o 14:05
Mam taki sam problem już od 4 lat, robię wszystko żeby nie zostać łysa, ale nic nie pomaga zastanawiam się już nad przeszczepem włosów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2016r. o 15:23
a loxon 5% wcierki jakieś olejowanie i suplementacja nie pomaga? jakieś delikatne szampony nie te drogeryjne drożdże pokrzywa biotebal a może napisz co stosujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zalamana niezalogowany
16 maja 2016r. o 17:17
Narazie tylko loxon 2 stosuje od 2 miesięcy nie widze poprawy, w czerwcu ide do dermatologa. Myslam zeby stosowac jakies ziola czytalam o wierzbownicy i palmie sablowej, tylko boje sie brac tabletki na wlasna rękę bo staram sie o dziecko, jakie wcierki mialas na mysli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2016r. o 20:19
Loxon 2 to stanowczo za mało. Polecam ci blog anwen tam dziewczyny opisują swoje historie nawet z łysieniem androgenowym. Poszperaj poczytaj tam. z ziół polecam kozieradke wmasowujesz roztwór w skórę głowy, jantar do wcierania, kwas pantotenowy w tabletkach za grosze w aptece, płukankę do włosów z pokrzywy, szampon dermena lub alpecin chyba się tak nazywa z kofeiną w rosmanie. Zależy ile masz kasy i ile chcesz wydać. Dziewczyny nawet maść końską wcierają w skalp sama też tak robiłam efekty są ale 2 miesiące to stanowczo za krótki czas żeby widać było efekty trzeba systematycznie wcierać i dbać. Kup olej kokosowy i na zwilzone włosy nałóż wysusz suszarką potrzymaj troche i umyj szamponemni tak rób co jakiś czas. Wejdź tam na ten blog a staniesz się włosomaniaczką o bujnej czuprynie poczytaj włosowe historie i trzymam kciuki:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2016r. o 7:37
co ludzi kieruje że dodają takie wpisy jak ten wyżej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
17 maja 2016r. o 9:05
niestety tu za wszystko odpowiada genetyka i nie za bardzo da sie coś zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~załamana niezalogowany
17 maja 2016r. o 9:14
dzięki za poradę, wiem ze dwa miesiące to za mało na efekty ale sama rozumiesz.. mam 22 lata codziennie rano czesząc się rycze bo nie mogę patrzeć jak włosy wypadają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.