Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spożywali alkohol pod okiem kamer
~ niezalogowany
20 maja 2016r. o 7:26
Prośba do Pijących, Niepijących, SM i Policji, Nie bądźcie bardziej świętsi niż Papież! :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 maja 2016r. o 7:40
masi napisał(a): Widzę, że w bardzo krótkim czasie został skradziony drugi samochód, złodzieje muszą wiedzieć, że cały monitoring skierowany jest na bolesławieckie ławki :(
A po takim temacie mogą czuć się bezkarni :)


Amen.

Kumpel , co swego czasu lubił wypić piwko w londyńskim parku , opowiadał mi , że przechodzący opodal patrol policji życzył Mu smacznego. Sam kiedyś siadywałem pod ulubioną lipą i popijając piwko patrzyłem , jak dzieciaki hasają. Ale od czasu gdy Dwuimienny zamienił trawę na plastik w Parku Waryńskiego , i poustawiał kamerki ( dla mego bezpieczeństwa oczywiście ) to straciłem ochotę na dawne przyzwyczajenia. Nie będę się z koniem kopał. Paranoja NWO , monitorować wszystko i wszystkich , na siłę zrobić z ludzi posłusznych niewolników.

Komuno wróć !

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
20 maja 2016r. o 7:41
Jesteśmy w uni i chrzanić polskie przepisy durne i bez znaczenia--- w niemczech siadasz pod kosciołemi pijeszpiwko - aby nie rozrabiać , idziesz ulicą pijesz piwo- aby nie wariować a w polsce masa służb lata i szuka kto pije piwo ha ha.Zajmijcie sie szanowne służby pilnowaniem zle zaparkowanych aut obserwujcie piratów drogowych bo niby z kamer wyłapujecie pijących a piratów nie dajecie rady wyłapać to jest załosne ha ha służby za 5 groszy. !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
20 maja 2016r. o 9:11
Każdy wie że chodzi tutaj o pieniądze a nie wychowanie w trzeźwości.
Strażnik miejski też robi za pieniądze a nie jako wujek dobra rada i jego wypłata musi się zwrócić w postaci mandatów.

Na alkohol jest jedną rada - został nabyty legalnie (banderola) w miejscu publicznym (sklep) a więc może zostać spożyty w miejscu publicznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tez mama niezalogowany
20 maja 2016r. o 9:33
Osobiście nie przeszkadza mi nikt kto siedzi i z kulturą pije sobie to piwo. Bardziej mnie wkurzają właśnie pijaki pod sklepami,którzy się awanturują albo leżą nawaleni w parkach często rozebrani lub we własnych odchodach czy wymiocinach! Kiedyś przy krytych basenach spotkałam się z sytuacją gdzie kilku panów pod znacznym wpływem alkoholu obłapiało również wypitą panią i na oczach przechodniów rozebrani latali za nią,żeby dać upust swoim emocjom. Dlatego nie przeszkadza mi nikt kto spokojnie wypije sobie browarka ze znajomymi...moje dziecko przeszłoby obok nich obojętnie,ale na widok rozebranego nawalonego gościa z fujarą na wierzchu mogłoby zareagować i pytać czemu pan jest goły.A służby wolą ukarać tego spokojnego za picie a nie męczyć się z pijakiem,który będzie się kłócił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 maja 2016r. o 10:01
~tez mama napisał(a): Osobiście nie przeszkadza mi nikt kto siedzi i z kulturą pije sobie to piwo. Bardziej mnie wkurzają właśnie pijaki pod sklepami,którzy się awanturują albo leżą nawaleni w parkach często rozebrani lub we własnych odchodach czy wymiocinach! Kiedyś przy krytych basenach spotkałam się z sytuacją gdzie kilku panów pod znacznym wpływem alkoholu obłapiało również wypitą panią i na oczach przechodniów rozebrani latali za nią,żeby dać upust swoim emocjom. Dlatego nie przeszkadza mi nikt kto spokojnie wypije sobie browarka ze znajomymi...moje dziecko przeszłoby obok nich obojętnie,ale na widok rozebranego nawalonego gościa z fujarą na wierzchu mogłoby zareagować i pytać czemu pan jest goły.A służby wolą ukarać tego spokojnego za picie a nie męczyć się z pijakiem,który będzie się kłócił.


mamusiu gdyby nie pijaki nie byla bys mamusia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tez mama niezalogowany
20 maja 2016r. o 11:03
Jestem mamą bo chciałam! Moje dzieci nie są wpadką. Nie pijam alkoholu jeśli Cię to interesuje. A o swoich przypadkach napisz w pamiętniku i trzymaj w szufladzie. Nie znasz-nie oceniaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
20 maja 2016r. o 11:53
fobiak napisał(a):
~tez mama napisał(a): Osobiście nie przeszkadza mi nikt kto siedzi i z kulturą pije sobie to piwo. Bardziej mnie wkurzają właśnie pijaki pod sklepami,którzy się awanturują albo leżą nawaleni w parkach często rozebrani lub we własnych odchodach czy wymiocinach! Kiedyś przy krytych basenach spotkałam się z sytuacją gdzie kilku panów pod znacznym wpływem alkoholu obłapiało również wypitą panią i na oczach przechodniów rozebrani latali za nią,żeby dać upust swoim emocjom. Dlatego nie przeszkadza mi nikt kto spokojnie wypije sobie browarka ze znajomymi...moje dziecko przeszłoby obok nich obojętnie,ale na widok rozebranego nawalonego gościa z fujarą na wierzchu mogłoby zareagować i pytać czemu pan jest goły.A służby wolą ukarać tego spokojnego za picie a nie męczyć się z pijakiem,który będzie się kłócił.


mamusiu gdyby nie pijaki nie byla bys mamusia


Aleś ty pusty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima