Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Truskawki 2016 - zbieranie

~Michał niezalogowany
24 maja 2016r. o 7:39
Czy ruszyło już coś na polach/plantacjach w okolicach Wartowic i ludzie zaczęli zbierać dorobkowo?

Ile w tym roku płacą za łubiankę bez/z szypułką?

Dziękuję za informacje i pozdrawiam,

Michał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nastusia niezalogowany
24 maja 2016r. o 13:33
~Michał napisał(a): Czy ruszyło już coś na polach/plantacjach w okolicach Wartowic i ludzie zaczęli zbierać dorobkowo?

Ile w tym roku płacą za łubiankę bez/z szypułką?

Dziękuję za informacje i pozdrawiam,

Michał



słyszałam ,ze z szypułkami 0,50 zł a bez szypułek to 0,75 zł za łubianke . Ale nie jestem pewna , bo to tylko słyszałam ale nie sprawdziłam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 maja 2016r. o 14:01
na pewno jeszcze nic nie ruszyło wiem bo tam mieszkam ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowa niezalogowany
24 maja 2016r. o 17:33
Nie oplaca sie zbierac za takie pieniadze bo sprzedaja drozej a za tanioche czlowiek zbiera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2016r. o 19:27
~Nastusia napisał(a):
~Michał napisał(a): Czy ruszyło już coś na polach/plantacjach w okolicach Wartowic i ludzie zaczęli zbierać dorobkowo?

Ile w tym roku płacą za łubiankę bez/z szypułką?

Dziękuję za informacje i pozdrawiam,

Michał



słyszałam ,ze z szypułkami 0,50 zł a bez szypułek to 0,75 zł za łubianke . Ale nie jestem pewna , bo to tylko słyszałam ale nie sprawdziłam .
w/w cena razy 3 albo i 4. tel. 604178375
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P. niezalogowany
24 maja 2016r. o 20:18
Zaczynamy pod koniec Maja. Dla chętnych kontakt 535323321
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P. niezalogowany
24 maja 2016r. o 20:18
Zaczynamy pod koniec Maja. Dla chętnych kontakt 535323321
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Michał niezalogowany
25 maja 2016r. o 8:17
~anonimowa napisał(a): Nie oplaca sie zbierac za takie pieniadze bo sprzedaja drozej a za tanioche czlowiek zbiera


Zbieram od 3. sezonów i w sumie w poprzednim roku ceny za wyzbierany koszyczek poszły w końcu w... dół :/ o 0,50zł, a to przy ilości przemnażanej przez jednostki x ilość dni przepracowanych, jednak stanowi znaczną różnicę.

Niewdzięczna to robota, owszem. Ale jak ktoś ma odłogiem leżeć w domu i marudzić, że nie ma na chleb, czy piwo, to rozwiązanie jest proste: rusz cztery litery na pole :)

Przynajmniej na świeżym powietrzu i trochę można się dogimastykować (bóle krzyża w gratisie :)

No i jeszcze dodatkowo można trafić na je***ętego współzbieracza, który będzie podpierniczał Ci większe okazy z Twojej połówki (przy zbieraniu rządków 'pół na pół).

A tak... można zawsze jakoś dorobić.

Udanego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza