Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Truskawki 2016 - zbieranie

~~Krzysiek niezalogowany
11 czerwca 2017r. o 14:51
U pana Hila juz zaczelismy wczoraj. Truskawki sa grube i szybko sie Koszyk uzbiera i Placa najlepiej. Ja tez z Zona tam zbieram. Pod koniec nawet pozwalaja sobie do Domu Urwac i Robia ognisko pozegnalne. Fajni ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysiek niezalogowany
11 czerwca 2017r. o 14:51
U pana Hila juz zaczelismy wczoraj. Truskawki sa grube i szybko sie Koszyk uzbiera i Placa najlepiej. Ja tez z Zona tam zbieram. Pod koniec nawet pozwalaja sobie do Domu Urwac i Robia ognisko pozegnalne. Fajni ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysiek niezalogowany
11 czerwca 2017r. o 14:51
U pana Hila juz zaczelismy wczoraj. Truskawki sa grube i szybko sie Koszyk uzbiera i Placa najlepiej. Ja tez z Zona tam zbieram. Pod koniec nawet pozwalaja sobie do Domu Urwac i Robia ognisko pozegnalne. Fajni ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anita niezalogowany
11 czerwca 2017r. o 14:52
A ja u Pana Hila zbieram w Starych Jaroszowicach kolo Boleslawca.W sezonie zarabialam nawet Ponad 200 zl dziennie. Fajna atmosfera, nikt nie krzCzy jak to u innych b czesto bywa. Juhu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 czerwca 2017r. o 16:45
~~Krzysiek napisał(a): U pana Hila juz zaczelismy wczoraj. Truskawki sa grube i szybko sie Koszyk uzbiera i Placa najlepiej. Ja tez z Zona tam zbieram. Pod koniec nawet pozwalaja sobie do Domu Urwac i Robia ognisko pozegnalne. Fajni ludzie.
typowa autoreklama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11123
#chicken nieaktywny
11 czerwca 2017r. o 20:04
po 2zł 50 gr z supułką a bez to 3 zł we Wartowicach


Dopisane 11.06.2017r. o godz. 20:04:

już zbierają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 czerwca 2017r. o 21:51
truskawki 2016 :| to tylko mrożone....... nie jadam bo są traktowane hlorem :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anka niezalogowany
12 czerwca 2017r. o 9:09
jakies dojazdy z Bolesławca na weekend? nastolatki też mogą zbierać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.