Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pierwszy rok prezydentury Andrzeja Dudy

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 czerwca 2016r. o 18:43
~olo napisał(a): Polska nie miała gorszego prezydenta niż Duda. Mam nadzieję że na tej kadencji skończy się jego "kariera" :P


Owszem , miała. Nazywa się Stolcman i dzisiaj broni demokracji wraz z zaKODowanymi i Szogunem z okazji " wolnych wyborów ". Do dziś sobie w brodę pluje , że wtedy głosowałem na Solidarnościowców. Gdybym wiedział wtedy jakie menty kręcą lody , to przystąpił bym do chrześijańskiej socjaldemokracji :D

Miłego wieczoru Olo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 18:58
Pannazdzieckiem napisał(a):
~olo napisał(a): Polska nie miała gorszego prezydenta niż Duda. Mam nadzieję że na tej kadencji skończy się jego "kariera" :P


Owszem , miała. Nazywa się Stolcman i dzisiaj broni demokracji wraz z zaKODowanymi i Szogunem z okazji " wolnych wyborów ". Do dziś sobie w brodę pluje , że wtedy głosowałem na Solidarnościowców. Gdybym wiedział wtedy jakie menty kręcą lody , to przystąpił bym do chrześijańskiej socjaldemokracji :D

Miłego wieczoru Olo :)


Ty masz tak wyraźną semicką obsesję że na 100% w którymś pokoleniu wsteczmógł trafić ci się przodek z pejsami. W ędzie widzisz Żydów. A jeśli już o nich chodzi to zamiast z nich szydzić warto by się od nich wielu rzeczy uczyć. Niby mały naród a jak sam twierdzsz wszechpotężny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 czerwca 2016r. o 19:27
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 czerwca 2016r. o 19:42
~ napisał(a):
Ty masz tak wyraźną semicką obsesję że na 100% w którymś pokoleniu wsteczmógł trafić ci się przodek z pejsami. W ędzie widzisz Żydów. A jeśli już o nich chodzi to zamiast z nich szydzić warto by się od nich wielu rzeczy uczyć. Niby mały naród a jak sam twierdzsz wszechpotężny.


Być może , że trafił mi się taki przodek , ale ja po owocach poznaję. Rozważ z łaski swojej następujący dylemat : Jeśli wszystko jest cacy , jak twierdzą żydowskie ścierwomedia , to dlaczego siedem tysięcy Polaków , tylko w dwa tysiące trzynastym rzuciło się na sznur ? Nie jestem antysemitą , jestem antysyjonistą , czyli przeciwnikiem właścicieli fiducjarnej mamony i ich marionetek - polityków. I żeby jasne było , Duda , podobnie jak i cały PiS , to też marionetki. POpaprańce , zwolennicy zaKODowanej demokracji , służyli i służą komuchowatej Pięknej Angeli , Pisiory służą Dwujajecznemu i jego właścicielom. W praktyce realizuje się zasada odwieczna ... " dziel i rządź ".


Dopisane 04.06.2016r. o godz. 19:42:

I z czego rżysz Papuga , że się gościowi wydaje , czy też jesteś Żydem ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 20:50
Ma zadatki na świętego.
Po roku już jest lepszy od Lecha a co będzie za 2-3 lata.
Cały świat nam zazdrości takiego prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jks niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 21:00
Chyba III-ci świat a to nie sądzę. Tam mają swoje marionetki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jks niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 21:01
Chyba III-ci świat a i to nie sądzę. Tam mają swoje marionetki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ffasf niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 21:04
Następnym razem głosujcie na Rydzyka PISowcy. Jakiś fanatyzm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.