Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UM przekazał dla Domu Dziecka zestawy komputerowe
~Malina niezalogowany
24 maja 2016r. o 20:21
Z całym szacunku dla UM ale wydaje mi się że taki sprzęt to się już nadaje nie powiem do czego. Mi osobiście bylo by wstyd coś takiego oddać biednym dzieciom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2016r. o 20:27
~Malina napisał(a): Z całym szacunku dla UM ale wydaje mi się że taki sprzęt to się już nadaje nie powiem do czego. Mi osobiście bylo by wstyd coś takiego oddać biednym dzieciom

To jest właśnie myślenie wrednego człowieczka ,te komputery będą dzieciaczkom służyły latami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
24 maja 2016r. o 20:41
Wstyd,bogata firma i takie coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
24 maja 2016r. o 20:45
~k napisał(a): Wstyd,bogata firma i takie coś?

Liczy się czyn :) Ale dla Ciebie wartość jedynie mają pieniądze :)


Dopisane 24.05.2016r. o godz. 20:45:

~Malina napisał(a): Z całym szacunku dla UM ale wydaje mi się że taki sprzęt to się już nadaje nie powiem do czego. Mi osobiście bylo by wstyd coś takiego oddać biednym dzieciom

Szkoda, że byłoby Ci wstyd, mi jest wstyd za Ciebie :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2016r. o 21:28
"Przekazany sprzęt nie może być użytkowany w Urzędzie Miasta, gdyż nie spełnia wymogów nowych systemów informatycznych w nim stosowanych, ale jest nadal zdatny do użytku."
Ciekawe jaki użytek można mieć z takiego sprzętu. Można go używać jako podstawkę pod kwiatek. Ekrany mogą służyć jako tacki w kuchni. Nie mam pomysłu co zrobić z klawiaturami i myszami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2016r. o 21:51
~Malina napisał(a): Z całym szacunku dla UM ale wydaje mi się że taki sprzęt to się już nadaje nie powiem do czego. Mi osobiście bylo by wstyd coś takiego oddać biednym dzieciom


Daj przykład - przekaż swój. Rozumiem że będzie to nowy bo używany to wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~No to gratki niezalogowany
24 maja 2016r. o 22:02
~ napisał(a): "Przekazany sprzęt nie może być użytkowany w Urzędzie Miasta, gdyż nie spełnia wymogów nowych systemów informatycznych w nim stosowanych, ale jest nadal zdatny do użytku."
Ciekawe jaki użytek można mieć z takiego sprzętu. Można go używać jako podstawkę pod kwiatek. Ekrany mogą służyć jako tacki w kuchni. Nie mam pomysłu co zrobić z klawiaturami i myszami.

Miło mi, że stać cię na nowy sprzęt, ja natomiast na takim sprzęcie jako podopieczny mógłbym jeszcze na przykład skorzystać z internetu i znaleźć jakieś interesujące rzeczy, poszukać materiałów do szkoły, napisać pracę na zaliczenie, poduczyć się obsługi komputera, skorzystać z poczty, a zapewne można by wymyślić jeszcze kilka innych przykładów. Nawet jeśli ten sprzęt ma już swoje lata i jest powolny to lepszy taki niż żaden. Ale oczywiście dla Ciebie byłoby lepiej gdyby ten sprzęt wyrzucono na śmietnik a przekazano 5 konsoli do gier.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2016r. o 22:14
Nowy zestaw komuterowy - 4 000 zł, a gamoń estradowy na podrzędnym komunalnym święcie 40 000 zł za 90 minut wykopu.... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza