Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UM przekazał dla Domu Dziecka zestawy komputerowe
9176
kc
24 maja 2016r. o 22:41
Przydadzą się, takie rzeczy zawsze się przydają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
24 maja 2016r. o 23:11
~Malina napisał(a): Z całym szacunku dla UM ale wydaje mi się że taki sprzęt to się już nadaje nie powiem do czego. Mi osobiście bylo by wstyd coś takiego oddać biednym dzieciom


gorsze sprzety ludzie kupuja na OLX po 100 zł,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~azaza niezalogowany
24 maja 2016r. o 23:53
Sprzęt jest kupowany z przewidzianym "okresem używalności".... lata wyszły, gwarancja i wsparcie producenta/dystrybutora się skończyły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andy niezalogowany
25 maja 2016r. o 7:45
5 lat temu też otrzymaliśmy, od podobnej instytucji, komputery
(kompletne z oprogramowaniem), służą do dzisiaj.
Dzieciaczki kochane, to są komputery do pracy a nie do gierek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 maja 2016r. o 8:09
~Malina napisał(a): Z całym szacunku dla UM ale wydaje mi się że taki sprzęt to się już nadaje nie powiem do czego. Mi osobiście bylo by wstyd coś takiego oddać biednym dzieciom


Zgadzam się w 100%%%

Siara, wstyd, niesmak !! !! !! Dla urzędników to już złomy a wy przekazujecie je biednym dzieciaczkom i się chwalicie tym!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hehe niezalogowany
25 maja 2016r. o 8:51
Dobrze ze chociaż oddali a nie zaraz jakieś machlojki typu zatrzymajmy stare a nowe weźmy sobie do domu. Bo w BC wszystko jest możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
25 maja 2016r. o 9:04
~ napisał(a):
~Malina napisał(a): Z całym szacunku dla UM ale wydaje mi się że taki sprzęt to się już nadaje nie powiem do czego. Mi osobiście bylo by wstyd coś takiego oddać biednym dzieciom


Zgadzam się w 100%%%

Siara, wstyd, niesmak !! !! !! Dla urzędników to już złomy a wy przekazujecie je biednym dzieciaczkom i się chwalicie tym!


Zgadza się - niesmak i brak słów na tak durne komentarze....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zniesmaczona niezalogowany
25 maja 2016r. o 9:21
Jestem zniesmaczona i zdziwiona chorymi komentarzami. Ja na takim komputerze wciąż pracuję i podejrzewam, że tak będzie jeszcze kilka lat. Nie znamy wydajności, szybkości Internetu, więc po co dyskusja? Dla dziecka ze szkoły podstawowej nie musi być coś z najwyższej półki. Chociaż z drugiej strony wolałabym, by był to ciekawy zestaw bajeczek i powieści młodzieżowych.
Dziękuję UM za rozsądek. Tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.