Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz Józef Gołębiowski przechodzi na emeryturę
~Odwalcie się od mojego kościoła niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 8:39
Nie trzeba być przesadnie spostrzegawczym, by zauważyć, że na księży i kościół zawsze plują ci co są z Bogiem i Kościołem na bakier.
Tak (podle) sobie poprawiają samopoczucie i samoocenę.
Ja nie chodzę na zebrania miłośników żółtobrzuchych kanarków, ale też nie krytykuję ich działaczy i ich statutu! Nie ma przymusu lubić kanarki!

Ludzie mający problem ze sobą i ze swoim sumieniem tak prostych spraw nie mogą pojąć ani przyjąć do wiadomości!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 8:41
pozwól że zapytam
kto będzie odpłacał?
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 8:50
Z zasady nie odpowiada się na pytania retoryczne.
Nawet TY znasz odpowiedź :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 9:04
domyślam się Twojej odpowiedzi i ok

ale jeśli chodzi o tą "zapłatę" to jak wytłumaczyć słowa pewnego księdza oskarżonego o czyny pedofilskie

"zostawcie mnie w spokoju,to sprawa między mną a Bogiem"
kto będzie płacił i jak wysoka to będzie"opłata"?

na więcej teraz nie mam czasu ;)
na moje opłaty właśnie pracuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 9:08
nie znam tego księdza z tematu więc nie odnoszę się do niego tylko ogólnie
więc powstrzymajcie emocje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
10 czerwca 2016r. o 9:15
Czytając Wasze wszystkie za i przeciw, chyba pozwolicie, że kajtek68 (aka Hegemon ;)) nadal będzie szanował Józefa Gołębiowskiego :P

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 9:22
~falco napisał(a):
ale jeśli chodzi o tą "zapłatę" to jak wytłumaczyć słowa pewnego księdza oskarżonego o czyny pedofilskie



To pytanie dla psychiatry - kogo obchodzi zdanie zboczeńca?!

A może to wcale nie zboczeniec, tylko kolejna ofiara podstępnych łajdaków chorych z powodu samego istnienia Kościoła?
W samej Polsce było kilka takich przypadków, samego księdza Popiełuszkę oskarżano fałszywie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Parafianka niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 20:38
W tym pięknym KOSCIELE nigdy nie było PEDOFILI.Chce ,żeby dalej Koscielny siedział w Konfesjonale i spowiadal.Jak się spowiadam to czujeze KARDYNAL analizuje moje grzechy.I zawsze znajduje wlasciwe rozwiązanie,a pokuta jaka latwa.Zapraszam do spowiedzi z innych parafii....Warto to przezyc....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza