Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Cennik "Leśny Potok"

3004
#masi nieaktywny
20 czerwca 2016r. o 23:37
k1p napisał(a):
~ napisał(a): fury po 50 tys pod basenem ale 10 zł szkoda na besen. te auta to chyba na 3 kredyty

Dokładnie tak... Płaczą ci, którzy mają tylko teoretycznie najwięcej.
A z drugiej strony idioci tracący czas i paliwo na Zgorzelec...

Moja fura tam nie stała i nie będzie stać :P


Dopisane 20.06.2016r. o godz. 23:34:

A tak poważnie to widać, że kogoś oczy bolą, że stoją... Niech stoją...
Ale skoro wiecie kto jaką furą jeździ i kto płacze z powodu drogiego biletu to gratuluję :)


Dopisane 20.06.2016r. o godz. 23:37:

k1p napisał(a):
A z drugiej strony idioci tracący czas i paliwo na Zgorzelec...

Wolę Wrocław, na to wychodzi, że tracę czas, paliwo i jestem idiotą :)
Miło :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kama niezalogowany
21 czerwca 2016r. o 10:22
Wg mnie skoro zapewniliście taki obiekt, to powinniście go udostępnić za darmo. Złotoryja- przepięknie zrobiony zalew. Można się kąpać, co prawda sprzętu nie ma ale można nawet grilla rozpalić. Ahh Bolesławiec...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~555 niezalogowany
21 czerwca 2016r. o 13:40
UWAŻAJ, ABY TOBIE SIĘ TO NIE PRZYDARZYŁO SKORO MYŚLISZ TAK O DRUGIM CZŁOWIEKU. RESZTA JEST MILCZENIEM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna niezalogowany
21 czerwca 2016r. o 19:42
Wypożyczenie łódki: dycha - jeszcze znośnie, chociaż tyle samo kosztowało mnie w Mrągowie, w środku sezonu, ale za przekroczenie czasu dopłata jak za pełną godzinę to już przegięcie, kaucja jest totalnym nieporozumieniem - zarzucę tą łódkę chyba na plecy i ucieknę, bo nawet nie ma jej gdzie rozwalić.

Baseny na spacerowej jak na taki standard - za drogo.
Leśny Potok dla dorosłego - za drogo.
Podawanie 500+ jako argument za płacenie takiej stawki - poniżej poziomu i raczej z zazdrości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
21 czerwca 2016r. o 19:48
Idzcie na orke i placcie tyle ale za godzine. Skoro was swedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karolina niezalogowany
21 czerwca 2016r. o 21:44
~ napisał(a):
~Marta napisał(a): Masakra dajecie takie cenny ze szok nie ktore dzieci nie maja co jesc i wydanie codziennie czy tam co ktorys dzien 2 zl moim zdaniem jest duzooo nie wspomne 6 zl za osobe dorosla niedosc ze tam syf i nawet nie jest wart swojej cenny powalilo ten powiat Boleslawiecki.... Potem sie dziwia ze dzieci chodza w miejsce nie chronione i sie topia.... to wlasnie wynika z takich cen...


Co nie mają co jeść??? Masz 500+ to milcz i płać za baseny. Ja nie mam 500+ i jak trzeba będzie to zapłacę.


Nie kazdy ma 500+ cwaniaku i to ty lepiej milcz, chcesz płacić to płac i nie rozkazuj innym jak mają żyć. BRZCZELNY CZŁOWIEK...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 10:02
~ napisał(a):
~Marta napisał(a): Masakra dajecie takie cenny ze szok nie ktore dzieci nie maja co jesc i wydanie codziennie czy tam co ktorys dzien 2 zl moim zdaniem jest duzooo nie wspomne 6 zl za osobe dorosla niedosc ze tam syf i nawet nie jest wart swojej cenny powalilo ten powiat Boleslawiecki.... Potem sie dziwia ze dzieci chodza w miejsce nie chronione i sie topia.... to wlasnie wynika z takich cen...


Co nie mają co jeść??? Masz 500+ to milcz i płać za baseny. Ja nie mam 500+ i jak trzeba będzie to zapłacę.


To są MIEJSKIE baseny, nie Powiat powaliło :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dex niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 10:17
Pytanie do tych "zastosowanie" czy macie ubezpieczenie (na życie samochodowe,za mienie) i ile za nie płacicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.