Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Cennik "Leśny Potok"

~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 10:29
~bunia napisał(a): ceny masakryczne, szczególnie w porównaniu do warunków na starych basenach!!!!!!!! zaś będą żwirownie i inne dzikie kąpieliska i utonięcia !!!!!!!!!!!!!



To bedzie mniej 500 plus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 10:31
~bunia napisał(a): ceny masakryczne, szczególnie w porównaniu do warunków na starych basenach!!!!!!!! zaś będą żwirownie i inne dzikie kąpieliska i utonięcia !!!!!!!!!!!!!



To bedzie mniej 500 plus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 10:37
~bunia napisał(a): ceny masakryczne, szczególnie w porównaniu do warunków na starych basenach!!!!!!!! zaś będą żwirownie i inne dzikie kąpieliska i utonięcia !!!!!!!!!!!!!



To bedzie mniej 500 plus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 17:42
Dać" 500+" emerytom, to zafundują wnukom Leśny Potok ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 22:33
Dzieci mają zniżkę, a młodsze nie płacą. Taki emeryt za 500+ oprócz biletów codziennie jeszcze by coś dodatkowo wnukowi kupił i jeszcze by zostało na bilet dla niego. Starsi są gospodarni i nie potrafią tylko żądać i wymagać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MarJan niezalogowany
23 czerwca 2016r. o 15:58
~jan napisał(a): Przynajmniej meneli za darmo się kąpiących nie będzie, bo lepiej wino za 5 kupić niż 9 za umycie dupska dać...


Zapińć zeta to je dwa nakupie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 czerwca 2016r. o 17:58
~ttteed napisał(a): niedaleko bo w gerlitz mają osrodek za 2 euro od 10lat za wjazd autem niezależnie ile osob siedzi wewnątrz nie wiem dla kogo w tym kraju wydaje sie publiczne pieniązki ale napewno nie dl ludzi

podaj namiar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2016r. o 19:29
Ok. Mogę zapłacic przyjadę z rodzinà ..i czy kupjàc bilet mam gwarancję na miejsce na parkingu?Czy znow policja przez megafon będzie wzywac do przestawienia bo miejsca tam jak na lekarstwo.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza