Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Cennik "Leśny Potok"

~anonimowa niezalogowany
23 czerwca 2016r. o 23:58
Teraz parking jest platny 50 zl codziennie od 10 do 19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2016r. o 9:17
~ napisał(a): Dać" 500+" emerytom, to zafundują wnukom Leśny Potok ;)
POpieram,taaaaak... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janosik niezalogowany
18 lipca 2016r. o 14:31
Najwięcej marudzą ci co mają kasę.Byłem ostatnio na Leśnym Potoku.Najwięcej ludzi z wyższej półki.Urzędnicy,biurokraci itp.Oni NIE MAJĄ KASY ?? ?? ?? ?? A FURY NA PARKINGU ZA 50,OOO.żenada ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pati niezalogowany
18 lipca 2016r. o 20:38
wiecie słuchac sie nie chce,,,,drogo za drogo....co to ma byc?a za piwo płacisz 3 zł i to bierzesz 8śmio paki?tak!bo tak jest.jakie same szychy tam chodzą?chodzę regularnie.i widxzę także wiele wielodzietnych rodzin araczej samotnych mam z dziecmi które jakos dają rade tam przyjsc.wydaj mniej na browar a pojdz tam.proste.9zł za cały dzien pobytu?i jeszcze możesz wykąpac sie w cenie złotówo.i nie zwalajcie ze to że kogos nie stac na lesny potok to bedzie powód większej ilości utopień dzieci.no ręce opadja.....to pilnuj dzieciaka.wez go do lasu na łąke czy pograj w piłkę....a nie puść w samopas!!!!!!!przestańcie pitolić farmazony bo się słabo robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2016r. o 21:15
~pati napisał(a): wiecie słuchac sie nie chce,,,,drogo za drogo....co to ma byc?a za piwo płacisz 3 zł i to bierzesz 8śmio paki?tak!bo tak jest.jakie same szychy tam chodzą?chodzę regularnie.i widxzę także wiele wielodzietnych rodzin araczej samotnych mam z dziecmi które jakos dają rade tam przyjsc.wydaj mniej na browar a pojdz tam.proste.9zł za cały dzien pobytu?i jeszcze możesz wykąpac sie w cenie złotówo.i nie zwalajcie ze to że kogos nie stac na lesny potok to bedzie powód większej ilości utopień dzieci.no ręce opadja.....to pilnuj dzieciaka.wez go do lasu na łąke czy pograj w piłkę....a nie puść w samopas!!!!!!!przestańcie pitolić farmazony bo się słabo robi.


Analfabeto,waligrucho,paszoł won.Do szkoły przymule.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 14:34
Jestem zawiedziona i wstyd mi przed gośćmi z innych miast i państw, że to urokliwe miejsce nie może być zwiedzane jak np. park. Dlaczego także mieszkańcy naszego miasta nie mogę wejść, pospacerować, złapać trochę leśnego powietrza, usiąść na ławeczkach - bez kupowania biletów ? To smutne. Dlatego zastanawiam się czy, jak zostanie zagospodarowany teren rzeki Bóbr, to także zostanie tak uszczelniony ? Czy te przykłady świadczą, że w naszym mieście tak naprawdę nie ma typowej oazy spokoju dla wytchnienia po dniu pracy, za którą nie musimy płacić ? Ktoś powie idź do lasu, ale w lesie nie ma ławeczek i nie zawsze można czuć się w nim bezpiecznie. Uważam, że "Leśny Potok", to tak naprawdę miejsce na pokaz, które można oglądać spoza ogrodzenia. Szkoda, że tak się stało. Może Pan Prezydent przemyśli żal mieszkańców i łaskawszym okiem spojrzy na nas mieszkańców tak pięknego grodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 14:40
Jak bedą tam wypalać porcelanę to będziesz miała za darmo a i jeszcze ktoś na tym zarobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 15:35
~Bolesławianka napisał(a): Jestem zawiedziona i wstyd mi przed gośćmi z innych miast i państw, że to urokliwe miejsce nie może być zwiedzane jak np. park. Dlaczego także mieszkańcy naszego miasta nie mogę wejść, pospacerować, złapać trochę leśnego powietrza, usiąść na ławeczkach - bez kupowania biletów ? To smutne. Dlatego zastanawiam się czy, jak zostanie zagospodarowany teren rzeki Bóbr, to także zostanie tak uszczelniony ? Czy te przykłady świadczą, że w naszym mieście tak naprawdę nie ma typowej oazy spokoju dla wytchnienia po dniu pracy, za którą nie musimy płacić ? Ktoś powie idź do lasu, ale w lesie nie ma ławeczek i nie zawsze można czuć się w nim bezpiecznie. Uważam, że "Leśny Potok", to tak naprawdę miejsce na pokaz, które można oglądać spoza ogrodzenia. Szkoda, że tak się stało. Może Pan Prezydent przemyśli żal mieszkańców i łaskawszym okiem spojrzy na nas mieszkańców tak pięknego grodu.

POPIERAM !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.