Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci przekroczyli uprawnienia w trakcie interwencji?
~do internetowego tchurza niezalogowany
10 lipca 2016r. o 17:24
~ napisał(a):

... te, pajacu, masz dodatek do mundurówki za hejtowanie na forach?
"pajacu"... fajnie tak można policjantowi powiedzieć zza monitorka co się myśli :] Powiedz mu to prosto w oczy to cię nosem wciągnie chojraku :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 lipca 2016r. o 17:40
~jakaś parodia napisał(a): skorn bardzo się mylisz
z twoich wypocin wynika że noszenie łomu jest normą (po h@i komu łom w barze) a atak na policjantów to dla Ciebie norma .
Jedyny błąd policjantów to że odstrzelili im dup.


Mógł go rzucić na ziemię i skuć. Jedyne czym policjant może uderzyć i to tylko w uzasadnionym przypadku jest policyjna pała.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jakaś parodia niezalogowany
10 lipca 2016r. o 17:43
nie ma co przejmować się pajacem
swoją drogą ciekaw jestem co by pajac zrobił jak nawalony gosciu nacierał na niego z łomem w łapce
ps. Nie mam mundurówki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jakaś parodia niezalogowany
10 lipca 2016r. o 17:56
i do Skorn jeszcze ;taki znaFca jak Ty napewno ma rację miSZCZu walk ulicznych na ŁOMY
Weź się ogarnij facet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 lipca 2016r. o 18:08
"jakaś parodia" przeczytałeś do kogo należał łom ? Do chłopaka, który nie zapłacił taksówkarzowi, którego policja podwiozła pod bar i który ostatecznie po wszystkim poszedł sobie z miejsca zdarzenia. Zauważ również, że zanim policjant bił poszkodowanego łomem, podniósł go z ziemi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jakaś parodia niezalogowany
10 lipca 2016r. o 18:26
i dla tego policjanci mają iśc do puszki na 3 latka
kc w czasie takiej bijatyki działa dziki instynkt i ADRENALINKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 lipca 2016r. o 18:32
Chyba nie piszesz tego poważnie, oni są funkcjonariuszami, nie może być mowy tutaj o jakiejś "ADRENALINCE" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 lipca 2016r. o 18:45
~Etna napisał(a):
skorn napisał(a): Dobry nick dla siebie wymyśliłeś, ładnie współgra z treścią twoich wypocin. Syn mundurowego?
A ty co taki anty :> Czyżby za dawnych czasów tatuś kamieniami w nysy celował? Ja tam łomu nie widzę, pewnie policjant pałki użył... i z resztą po to te pałki noszą aby ich używać a nie dla ozdoby munduru.



hahaha
skorn wszędzie widzi synów mundurowych :D

on już urodził się chyba z oporami więc zrozumiały jest jego ''opozycjonizm'' :D

wiem,wiem skornie
też jestem ''synem mundurowego'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza