Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pomozmy bezradnemu tacie!!!!!!!

~Tata Bolesławiec niezalogowany
19 listopada 2016r. o 8:22
Miałem kiedyś podobną historie wszędzie szukałem pomocy trwało to bardzo długo sądy instytucje co tylko możliwe i powiem szczerze że jak bym nie wziął sprawy w swoje ręce to stracił bym dziecko .Dopiero podanie wszystkiego na tacy po w sumie 1,5 roku walki sąd przyznał mi opiekę nad dzieckiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Swiadek niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 22:13
A u niej wczoraj znow byla policja wieczorem i zdarzyla zamknac sie w pokoju i udala ze spi a byla na krec ...policja porozmawiala z bratem cpunem ktory wyszedl dopiero z wiezienia i znow uszlo jej na sucho biedny maluszek widzialam go dzisiaj glowa rozcieta taki smutny chlopczyk(zekoma mama stwierdzila ze dziecko bieglo i uderzylo sie w drzwi) bardzo sympatyczna pani kurator wielki szacunek dla niej ona jest swiadkiem przy kazdym widzeniu jak maly wola tata i jacy oni sa radosci przez te 4godz

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Swiadek niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 22:16
Dzisiaj byla policja zle napisalam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ojciec niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 22:34
Niestety potwierdzam znów było pijaństwo i znów było udawanie że się śpi nie wpuszczanie policji do pokoju. Po prostu system zawodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sprzedawca niezalogowany
11 grudnia 2016r. o 12:01
To bladz wczoraj byly same bez malucha w biedronce piwo kupowaly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2016r. o 17:01
~~Sprzedawca napisał(a): To bladz wczoraj byly same bez malucha w biedronce piwo kupowaly



u mnie w sklepie tez byly same juz wypite a gdzie i z kim dziecko w tedy???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sasiad niezalogowany
11 grudnia 2016r. o 20:01
Ona nie mysli o dziecku wiec zostawia z kim popadnie wujek zul ktory pety zbiera przy ul Prusa,brat ktory wyszed z pierdla a siedzial za dilere,ojciec alkus..w takim towarzystwie obraca sie ten maluch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2016r. o 20:40
Strasznie to smutne wszystko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.