Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

pomozmy bezradnemu tacie!!!!!!!

~~Typ niezalogowany
15 stycznia 2017r. o 14:25
Dokładnie poinformować tym Zbigniewa Stonoge szybko się A ta sytuację weźmie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Znajomy niezalogowany
15 stycznia 2017r. o 16:13
Potrafi tel w lombardzie zastawic aby tylko picie bylo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~matka niezalogowany
15 stycznia 2017r. o 20:42
Człowieku Ty się nie zastanawiaj..!!!Uwaga TVN ,uwierz niektórym się nogi ugną..ja swoja sprawę ruszyłam dzięki nim i gdyby nie rozgłos ,dalej by się ciągnęła sprawa ,albo zostaje Ci pójść na wizytę do Prezydenta Bolesławca z dowodami typu nagrania,interwencje (dokument)niech zrobi kontrolę kolesiostwa z MOPS-u ,bo tam to takiiii!!!...BUR... że szkoda gadać !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~... niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 9:59
Ja ja znam od malego dziecka nie nalezy do przyjaznych osob.Klamie na kazdym kroku,krzywdzila od zawsze swoja rodzine,jak juz zalatwila prace nie pobyla tam dlugo bo konczylo sie to kradzieza.Alkohol to u niej podstawa chrzciny syna tez nie obyly sie bez alkoholu.Widuje ja na miescie i serce sie kraje jak temperatura minusowa a ona z mamusia na spacerek sie wybrala a wiem z dobrych zrodel ze ojciec na widzeniu w sobote zdiagnozowal ze maly jest chory wiec pojechal na pogotowie i okazalo sie ze od tygodnia choruje..wiec jak to siedziec z dzieckiem 24h i nie wiedziec ze dzieciatko chore?dziecko powinno trafic do ojca trzymam kciuki ojcu dziecka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klient niezalogowany
22 stycznia 2017r. o 16:56
Widzialem ja jak o 8 rano kupowala piwo w butelce dokladnie dwie sztuki w sklepie na polnej ""dom chleba"" dzien ladnie zaczyna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawel z zona niezalogowany
7 marca 2017r. o 15:09
Gratuluje tacie malucha ze bedzie mogl synka zabierac na weekend;)zapewne dla niego to ma duza wartosc powoli zwyciezasz aby tak dalej a ona cieszy miche bo podwyzke alimentow dostala wiecej chlania z matka he he jeszcze raz gratulujemy i powodzenia w dalszej walce;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 marca 2017r. o 15:16
~~Klient napisał(a): Widzialem ja jak o 8 rano kupowala piwo w butelce dokladnie dwie sztuki w sklepie na polnej ""dom chleba"" dzien ladnie zaczyna


Każdy ma swój "chleb powszedni". Najważniejsze potrzeby życiowe zabezpieczone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
7 marca 2017r. o 15:53
Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje...dwa piwa;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.