Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pomozmy bezradnemu tacie!!!!!!!

~ktoś niezalogowany
15 lipca 2016r. o 19:18
jak to możliwe, ze przez 2 lata nikt z opieki, policji, kurator nie zauważyli że dziecko przebywa z 2 alkoholiczkami, biedne dziecko ile musiało wycierpieć, jak można było do tego dopóścić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowa niezalogowany
15 lipca 2016r. o 19:20
Sad rodzinny juz sie patologia zajmie tylko jak najszybciej idz do sadu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2016r. o 20:09
Panie Krzysztofie, nie rób Pan z siebie takiej ofiary.
Z tego co udało mi się dowiedzieć też tak święty nie jesteś.
Też piłeś i pijesz twoi koledzy mogą to potwierdzić.
Co do walki o swojego syna, w pracy każdy weekend brałeś wolny bo rzekomo widzenie miałes a jak się okazuje nic takiego nie było, czyli koledzy za ciebie musieli pracować. A ty w tym czasie poznawałeś kolejną super dziewczynę z internetu. Kolejna sprawa, gdyby ci naprawde zalezało to już dawno byś zabrał syna do siebie a nie udawał super tatusia że krzywda się dzieje a prawda jest taka , że tobie po prostu wygodniej jest tobie płacić alimenty i gdy syn jest u złej matki. Na koniec, życzę by wyjaśniły się sprawy i proponuję spojrzeć w lustro i pomysleć czy też jestem taki super bo spożywanie alkoholu w róznych miejscach i sytuacjach któregoś dnia spowoduje że sytuacja się odwróci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znajomy z bloku niezalogowany
15 lipca 2016r. o 20:22
Oj znowu Marta.G prubuje oczerniac. A moze bys tak siebie opisala i swoje zachowanie, ale coz szkoda gadac i pisac o tobie nie potrafisz sie przyznac do swoich bledow jakie popelnilas nie po raz pierwszy prawda... kazdy wie jaka jestes wiec przestan pisac glupoty..TO chodzi o DZIECKO!!!!!nie ty jestes wazna!!!taka cwaniara a przed telewizja dzrzwi zamyka no tak bo nie ma pola obrony bo wiesz ze jestes winna!Jestes pijaczka i malucha pomozemy odebrac nie zostanie maly u cb w tej patologi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!!! niezalogowany
15 lipca 2016r. o 20:24
ze ci kur...nie wstyd szmaciuro jedna! ty myslisz ze sie nikt nie domysla ze to ty piszesz ? w domu sie chowasz i sie nudzisz? dzieckiem sie zajmij poki z toba bo juz nie dlugo ! tylu osobom zycie zniszczylas swoje niszcz ale dziecko oszczedz ! jestes zalosna intrygantka wyrzutkiem skutkiem ubocznym tego swiata !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysztof Grabski niezalogowany
15 lipca 2016r. o 20:25
Proszę państwa świętym nie jestem można mi zarzucić wiele ale nie to że pije i że nie interesuję się synkiem to jest kolejna wypowiedz Marty G. Która próbuje teraz się wybielić i nów mnie oczernić od samego początku tak jest ale widać chyba że ta osoba kłamie ale decyzję jak jest naprawę pozostawiam wam ja tajemnic nie mam. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wsparcie i słowa otuchy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5213
#maggie nieaktywny
15 lipca 2016r. o 20:33
Panie Krzysztofie proszę się nie przejmować i nie dać się prowokować, bo podejrzewam, że taki jest cel wypowiedzi powyżej :) Myślę, że wszyscy widzą jak jest i kto tu ma rację ;)
powodzenia w walce o maluszka :)

Ciesz sie malymi sprawami,duze same sie soba zajma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2016r. o 21:02
Alkoholu w sklepie nietrzeźwemu podobno nie sprzedadzą, a dziecko w szpitalu wydali pijanej matce? Czy może mi to ktoś jakoś logicznie wytłumaczyć??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego