Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pomozmy bezradnemu tacie!!!!!!!

~Krzysztof GR niezalogowany
14 lipca 2016r. o 23:41
Dziękuje wszystkim za słowa otuchy i za wsparcie po 2 letniej walce o synka jest to jak zastrzyk świeżych sił, mam cudownego synka o którego będę walczyć i się nie poddam a wasze wsparcie uświadamia mnie w tym że dobrze robię :) dziękuję wszystkim i proszę o zwrócenie uwagi na Jakuba i na to kto i w jakim stanie się nim zajmuje do czasu aż nie wróci do mnie bo jak już pisałem nie mieszkam w Bolesławcu i to tylko wy dzięki swojej spostrzegawczości możecie mi pomóc w sytuacji gdy widzicie jakieś nieprawidłowości. Dziękuję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smutna niezalogowany
15 lipca 2016r. o 8:35
Ja uważam ze te dwie kobiety sa chore psychicznie! I tego chłopca trzeba zabrać jak najszybciej! Alkoholików na tym świecie nie brakuje ale jak można bic i krzywdzić bezbronne dziecko niczemu nie winne! Tato Jakuba ratuj mu życie bo kto wie co tym chorym babom do głowy przyjdzie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2016r. o 12:21
A pan główny zarządzający szpitalem stwierdził iż"nie maja obowiązku badać trzeźwości osób odbierających małoletnich ze szpitala"... choć było widać że stara pijana, to wydali dziecko. To powinno podlegać pod prokuratora: oddanie dziecka pod opiekę pijanej opiekunki czy też matki !!! Mogli zadzwonić po gliny zeby sprawdzili czy mamuśka trzeźwa. CO za brak kompetencji ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2016r. o 14:04
mnie dziwi, że szpital wydał dziecko...czy policja przywożąc malucha na oddział nie informuje jaka jest przyczyna , że dziecko tam trafiło? raczej powinna być informacja, że zostało odebrane matce będącej pod wpływem alkoholu, i lekarz mając wgląd w kartę dziecka widzi co i jak... i nie powinien oddać dziecka dopóki inne organy nie wydadzą pozwolenia lub matka pokaże zaświadczenie o stanie trzeźwości...moje mam mały rozumek ale sama jestem matką i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ula niezalogowany
15 lipca 2016r. o 14:26
Jak szpital nie ma obowiązku? Nawet szkoła nie wyda dziecka pijanemu opiekunowi przecież!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
15 lipca 2016r. o 18:24
Jestem przekonana,ze dyr. tak mówi bo inaczej musiałby wyciągnąć konsekwencje wobec osoby,ktora dziecko wydała,no co ma teraz powiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewka niezalogowany
15 lipca 2016r. o 18:46
Skoro rodzina jest pod nadzorem kuratora?to pytam sie gdzie on w tym czasie byl?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Ewka niezalogowany
15 lipca 2016r. o 18:55
no jak to gdzie? - na ... urlopie. Kpina, kpina, kpina - dostają kupę kasy. Całe to towarzystwo ukarać i wymienić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.