Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pomozmy bezradnemu tacie!!!!!!!

~ niezalogowany
15 lipca 2016r. o 21:04
A ja byłem świadkiem jak koledzy mówili jak ten pan się zachowuje np podczas poligonów polecam szczególnie Wędrzyński, Gdzie ten pan napier się jak świnia, każdy z jego kolegów może to poświadczyć. Jak będę chciała to też to wyciągnę gdy będzie trzeba. Więc nie róbcie z niego takiego świętego, O pozostałych zażutach nie napisałeś bo po prostu to prawda. Jak jest się nie odpowiedzialnym ojcem który tylko potrafi detektywa wynająć czy dzwonić do mediów że krzywda się dzieje, prawda jest taka że jesteś nie odpowiedzialny i szukasz tylko kolejnej dziewczyny z internetu,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2016r. o 21:11
sama sie znowu wkopalas bylem swiadkiem?bede chciala?to za kogo ty sie wkoncu podajesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uprzejmy niezalogowany
15 lipca 2016r. o 21:15
To nie chodzi o cb!!!kiedy ty zrozumiesz ze twoj syn cierpi majac taka gehhene w zyciu!wyciagasz rzeczy ktore sa malo istotne to cb zlapali i to nie pierwszy raz chcesz sie tak dalej pograzac?ok nie ma problemu jak jestes taka odwazna podaj numer telefonu albo poprostu wyjdz na ulice!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adj niezalogowany
15 lipca 2016r. o 21:17
dziewczyno to ty jestes nie odpowiedzialna to ty chlejesz i z toba bylo to malenstwo !!!!to o tobie pisze jaka jestes bo kazdy cie zna !!!zlodziejka ,alkocholiczka duzo tu wymieniac! jestes bezczelna ze jeszcze probujesz wine na ojca zwalic!takiej tepej jak ty to nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 lipca 2016r. o 21:51
~ napisał(a): A ja byłem świadkiem jak koledzy mówili jak ten pan się zachowuje np podczas poligonów polecam szczególnie Wędrzyński, Gdzie ten pan napier się jak świnia, każdy z jego kolegów może to poświadczyć. Jak będę chciała to też to wyciągnę gdy będzie trzeba. Więc nie róbcie z niego takiego świętego, O pozostałych zażutach nie napisałeś bo po prostu to prawda. Jak jest się nie odpowiedzialnym ojcem który tylko potrafi detektywa wynająć czy dzwonić do mediów że krzywda się dzieje, prawda jest taka że jesteś nie odpowiedzialny i szukasz tylko kolejnej dziewczyny z internetu,


Ta suka , na moje szczęście ŚP. ( wątroba nie wytrzymała , trzustka i ... cukrzyca na wieczny sen ) co urodziła mi dwójkę dzieci , też tak argumentowała.
Facet to świnia ! Bo , hipotetycznie zdradza :D Przegrałaś , wątpliwa Koleżanko :]


Dopisane 15.07.2016r. o godz. 21:47:

Ponieważ byłem swego czasu na szkoleniu " współuzależnionych " , a ostatnio na szkoleniu dla " uzależnionych " ... dzięki urzędniczkom państwa istniejącego jedynie teoretycznie , śmiem twierdzić ... czas pokonać pijaną Matkę Polkę.

Krzysiu , wierzę , że precedensem będziesz :)


Dopisane 15.07.2016r. o godz. 21:51:

Qurcze , starcza pamięć ... odnośnie szkoleń :D

" komfort picia "

właśnie Ci się kończy , wątpliwa Koleżanko :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
16 lipca 2016r. o 1:05
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ta suka , na moje szczęście ŚP. ( wątroba nie wytrzymała , trzustka i ... cukrzyca na wieczny sen ) co urodziła mi dwójkę dzieci , też tak argumentowała.
Facet to świnia ! Bo , hipotetycznie zdradza :D Przegrałaś , wątpliwa Koleżanko.Ponieważ byłem swego czasu na szkoleniu " współuzależnionych " , a ostatnio na szkoleniu dla " uzależnionych " ... dzięki urzędniczkom państwa istniejącego jedynie teoretycznie , śmiem twierdzić ... czas pokonać pijaną Matkę Polkę. Qurcze , starcza pamięć ... odnośnie szkoleń :D

" komfort picia "
właśnie Ci się kończy , wątpliwa Koleżanko :)




Lecz się,bo sam nie wiesz kim jesteś.Jak tak możesz...źle oceniasz nieżyjącą już matkę dzieci swoich ! Najpierw piszesz,że masz syna,teraz że maż dzieci,leczyłeś się od alkoholizmu,a teraz po wszystkim przykładny ojciec? Już lepiej nic nie pisz ,bo wszystkie kobiety wychwalasz pod niebiosa,a sam sobie przeczysz .Pomyśl o dzieciach i pokarz im swoje wpisy w temacie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lipca 2016r. o 6:42
Dziecko Drogie :) To , co przechodzi teraz Krzysiu , ja przechodziłem jakieś piętnaście lat temu. Moja pierworodna Córa jest dzisiaj już Piękną i mądrą ( powiedzmy :D ) Kobietą , a synek nauczył się wreszcie tabliczki mnożenia :D Ale jak wracam do domu wieczorem , to oboje przytulają się do mnie ze słowami " kocham cię tato "

Jest się o co bić Krzysiu :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zszokowana niezalogowany
16 lipca 2016r. o 6:57
ludzie czytam i nie wieżę jak ta penera obraża i oskarża ojca i to o co że na poligonie pił śmiech na sali że miał detektywa?? dziewczyno facet podszedł profesjonalnie do zagadnienia co boisz się że do sieci wróci jak wygląda twoja opieka ludzie wiedzą już co jest pięć i nikt cię nie słucha. Panie Krzysztofie proszę tą penerą się nie przejmować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego