Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu grasuje ekshibicjonista?!
~ niezalogowany
6 sierpnia 2016r. o 14:36
~Michał napisał(a): Spotkać szczelić mu w mordę i mu się odechce biegać na golasa , nasza policja to za głupia na łapanie takich idiotów ;)
Jak jest goraco ,to każdy ma prawo rozebrać się i przewietrzyć swoja BIZUTERIE.Policja nie zajmuje się WARIATAMI.Od tego jest SZPITAL na 1000-lecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
6 sierpnia 2016r. o 14:39
Już sobie wyobrażam te dni upalne i ten pokaz " biżuterii" :|
To ja chyba jednak wolę jak jest zimno :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2016r. o 15:57
Mgosia napisał(a): Już sobie wyobrażam te dni upalne i ten pokaz " biżuterii" :|
To ja chyba jednak wolę jak jest zimno :D
Pani Malgosiu ,nie wierze ,ze Pani lubi zimno.Bo kazda Kobieta Kocha Slonce i goracy piasek.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
6 sierpnia 2016r. o 22:08
To prawda, jestem ciepłolubna, ale gdybym miała wybierać między "pokazami" a zimnem, to jednak zimno wybiorę ;)
A na pana, który lubi pokazywać też mam sposób ;)
Zrobimy mu mały casting ;)



[img=1470514106_fvwxl4w.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ex. niezalogowany
6 sierpnia 2016r. o 22:21
Mgosia napisał(a): To prawda, jestem ciepłolubna, ale gdybym miała wybierać między "pokazami" a zimnem, to jednak zimno wybiorę ;)
A na pana, który lubi pokazywać też mam sposób ;)
Zrobimy mu mały casting ;)Wybrala Pani niewłaściwego Pana ,który pokazuje jakiś stary plaszcz.Tu nie chodzi o pokazywanie tylko DAWANIE SIEBIE.W takim ujęciu jak nas stworzyl Pan Bog'Mysle Pani Malgosiu ,ze będę musial osobiście pewne układy Pani zaprezentować,ale bez plaszcza.



[img=1470514106_fvwxl4w.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
6 sierpnia 2016r. o 22:31
Jestem przygotowana na takie ewentualności :)
Mam sporą torebkę, a w torebce fajną latarkę do poskramiania tych , którzy noszą się z chęcią pokazywania mi tego, czegom nie ciekawa :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 sierpnia 2016r. o 22:43
Mgosia napisał(a):
Mam sporą torebkę, a w torebce fajną latarkę


Chyba mamy takie same latarki ;) Z uderzającą energią, co powala agresorów :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2016r. o 22:44
Mgosia napisał(a): Jestem przygotowana na takie ewentualności :)
Mam sporą torebkę, a w torebce fajną latarkę do poskramiania tych , którzy noszą się z chęcią pokazywania mi tego, czegom nie ciekawa :D
Pani Malgosiu moja BIZUTERIA nie potrzebuje Pani LATARKI,nie reaguje na swiatlo,tylko na Pani oddech.Musimy się koniecznie umowic,zobaczy Pani jak to działa.A działa to od STAROZYTNOSCI,ja tego nie wymyslilem.To zycie wszystko ustala!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.