Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman o planach na Święto Ceramiki 2017
~Aaaalisia niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 6:57
Za rok chce Zenka Martyniuka! To dopiero byłyby tłumy ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 8:11
O TAK - ja też !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Prezydenta Romana niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 8:30
Proszę o informację: - ile wynosi zadłużenie /i w jakich Bankach/ naszego miasta oraz ile wyniosly wydatki zakończonego wczoraj Święta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Prezydenta Romana niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 8:30
Proszę o informację: - ile wynosi zadłużenie /i w jakich Bankach/ naszego miasta oraz ile wyniosly wydatki zakończonego wczoraj Święta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
22 sierpnia 2016r. o 9:52
BŚC nie będzie GLINIADĄ ;)
To wiem na pewno :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hallo niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 10:24
Powinien sie wykazac bo zostaly mu dwa ostatnie BŚC :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 10:46
~Do Prezydenta Romana napisał(a): Proszę o informację: - ile wynosi zadłużenie /i w jakich Bankach/ naszego miasta oraz ile wyniosly wydatki zakończonego wczoraj Święta.

Złóż takie zapytanie w UM to dostaniesz odpowiedź. inna sprawa co roku masz sprawozdanie z częścią tych informacji - możesz sobie wyszukać. Jeszcze inna sprawa zapytaj o przychody w imprezy lokalnych przedsiębiorców potem policz ile z tego wpadnie do budżetu miasta w formie podatków, jak to wpływa na lokalną przedsiębiorczość i wizerunek miasta - wtedy zobaczysz jaki jest bilans imprezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sprawiedliwy niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 11:17
Nie istotne jest czy Miasto jest zadłużone w banku.Mieszkańcy płacą podatki i taka kwestia będzie prędzej czy póżniej uregulowana.Faktem jest,że nie ma jakiś podstaw i sugestii,że miasto wzieło pożyczkę w banku na Święto Ceramiki ?? ?? ?? Większa połowa naszego społeczeństwa żyję z kredytów,które trzeba spłacić.Normalna kolej rzeczy.Nie można dramatyzować i biadolić ;( Ja się bawiłem dobrze i moja rodzina.Myślę,że w następnym roku będzie jeszcze lepiej.Na pewno brakuje ludzików z gliny ale to temat śliski i na forum wolę się nie wypowiadać.Szkoda,że czas nie ubłaganie leci do przodu i trzeba kolejny rok czekać na tego typu imprezy.Chciałbym powiedzieć na koniec,że sytuacja,która zaistniała na wesołym miasteczku przy szkole podstawowej to jedyny MINUS TEGO ŚWIĘTA CERAMIKI. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima