Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Czy ktoś pracował w providencie

~ niezalogowany
28 września 2016r. o 6:25
Pracował ktoś? Jak to wygląda,to bezpieczna praca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rr34 niezalogowany
29 września 2016r. o 6:59
Praca jest bardzo uciążliwa. Przychodzi do Ciebie wiele osób po pożyczkę, a Ty musisz je odsiać. Sama nie pracowałam ale rozmawiałam raz z dziewczyną, ktora pracowała i mówiła, że zwolniła się bo już nie wytrzymywała jak kolejny lump przyszedł do niej do punktu prosić o kasę ;P
Tak poza tym to tutaj jest temat z opiniami o providencie: http://www.forum-kredytowe.pl/f160/provident-opinie-42369.html - sugerowałabym dopytać się tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2016r. o 14:08
jedna kobieta ze środy pracowała

zamordował ją lump dłużnik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
29 września 2016r. o 14:17
Dać komuś pożyczkę to pikuś bo klientowi zależy więc jest miły-gorzej chodzić i zbierać cotygodniowe raty. Ludzi nie ma w domu albo udają że ich nie ma, są niemili i czasem agresywni no i nigdy nie wiesz kogo zastaniesz w domu. skorka za wyprawkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
29 września 2016r. o 14:17
Dać komuś pożyczkę to pikuś bo klientowi zależy więc jest miły-gorzej chodzić i zbierać cotygodniowe raty. Ludzi nie ma w domu albo udają że ich nie ma, są niemili i czasem agresywni no i nigdy nie wiesz kogo zastaniesz w domu. skorka za wyprawkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15613
#MrRafael nieaktywny
31 stycznia 2017r. o 22:50
Koleżanka pracuje w podobnej firmie pożyczkowej www.edenfinance.pl - też pożyczki na dowód i jeździła po klientach. Przekrój przez społeczeństwo kategorii B :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rrso niezalogowany
10 marca 2017r. o 0:14
247,6% :> kusząca propozycja :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman 77 niezalogowany
10 marca 2017r. o 3:11
~~haha napisał(a):
~~Zbyszek89 napisał(a):
~~karroll125 napisał(a): Pożyczki na dowód w Providencie to naprawdę tragiczna opcja, moja kuzynka tam pracowała i mówiła omijać dalekim łukiem. Powiedziała że już lepiej udać się do jakiegoś sko-ku czy nawet pożyczki pozabankowe jak np. Aasa są dużo lepsze z mniejszym oprocentowaniem https://www.aasapolska.pl też szybkie decyzje kredytowe a oprocentowanie o niebo lepsze !

POpieram.
Tam jest prawie za darmo.
,, Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 6 miesięcy, maksymalny okres to 24 miesiące. Maksymalne RRSO wynosi 247,6% przy pożyczce 1000zł na okres 6 miesięcy z maksymalną ratą w wysokości 240,16zł (kolejne raty malejące)''.



IDIOCI !!!!
Po co się reklamujecie ?
śmiecie !!!


Oj tam,oj tam.Tsza z czegoś żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza