Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cross Trening BOX
~Anonim niezalogowany
29 września 2016r. o 17:11
jesli tam bedzie prowadzic zajecia jolka anasiewi bede ten klub omijac z daleka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemo niezalogowany
30 września 2016r. o 11:54
Sala, sprzęt i trenerzy wyglądają bardzo profesjonalnie.
Fajnie że coś takiego startuje w naszym mieście.

Dodam, że treningi Cross Fit wcale nie są tylko dla "dużych facetów",
tylko dla każdego (kobiety/mężczyźni) kto chce poprawić swoją kondycję
i przy okazji spalić niepotrzebny tłuszczyk ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robi niezalogowany
2 października 2016r. o 10:39
Ciekawe czy będą w stanie dorównać crossowi ze squashstacji? Ale wydaje mi się że tak wspaniałego klimatu nie uda sie stworzyć. Zobaczymy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bez hejtu - subiektywna ocena niezalogowany
5 października 2016r. o 14:01
Życzę powodzenia i wielu zapaleńców na treningach !

takie uwagi jednak mi sie cisną na usta ....
Jak czytałem wcześniejsze wpisy w necie to myślałem o Was, że będzie sala taka jakiej nikt inny nie ma w Bc i byłem przekonany, że w końcu mamy w Bc "COŚ" na miarę PRO BOXa jakie sie ogląda np. na YT ale po zdjęciach z FB trochę się rozczarowałem :(
Salka max na 15-20 osób żeby sobie nie przeszkadzać, sprzętu też nie wiele widać, przydało by się kilka luster dla większej "motywacji" jakiś kącik do odsapnięcia po treningu i wypicia szejka no i rzecz bardzo ważna , której nie widać to szatnie ...

Przepraszam za być może negatywny wpis ale chyba wyobraźnia mnie poniosła kiedy wyobrażałem sobie nowy klub w Bc w którym karnety będą prawie na miarę VIP ze względu na jakość BOXu (trenerów nie oceniam bo nie znam) ale tak jak powiedziałem chciała by świnia do raju....
Puki co pozostanę w SQS u D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ćwicząca niezalogowany
5 października 2016r. o 19:48
Nie zgadzam się z osobą powyżej.
Miejsca jest dużo. Byłam na teningu. Co do szatni to są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy się rozejrzeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ćwicząca niezalogowany
5 października 2016r. o 19:48
Nie zgadzam się z osobą powyżej.
Miejsca jest dużo. Byłam na teningu. Co do szatni to są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy się rozejrzeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ćwicząca niezalogowany
5 października 2016r. o 19:49
Nie zgadzam się z osobą powyżej.
Miejsca jest dużo. Byłam na teningu. Co do szatni to są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy się rozejrzeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ćwicząca niezalogowany
5 października 2016r. o 19:49
Nie zgadzam się z osobą powyżej.
Miejsca jest dużo. Byłam na teningu. Co do szatni to są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy się rozejrzeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.