Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cross Trening BOX
~Ćwicząca niezalogowany
5 października 2016r. o 19:49
Nie zgadzam się z osobą powyżej.
Miejsca jest dużo. Byłam na teningu. Co do szatni to są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy się rozejrzeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ćwicząca niezalogowany
5 października 2016r. o 19:50
Nie zgadzam się z osobą powyżej.
Miejsca jest dużo. Byłam na teningu. Co do szatni to są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy się rozejrzeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klienta niezalogowany
5 października 2016r. o 20:45
Super w końcu coś fajnego w boleslawcu gdzie można pójść i po ćwiczyć z fajna ekipa...Polecam każdemu :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 22:03
~Klienta napisał(a): Super w końcu coś fajnego w boleslawcu gdzie można pójść i po ćwiczyć z fajna ekipa...Polecam każdemu :-)


Życzę samych pozytywnych chwil i litrów wylanego potu oraz figury jak marzenie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bez hejtu - subiektywna ocena niezalogowany
5 października 2016r. o 22:23
~Ćwicząca napisał(a): Nie zgadzam się z osobą powyżej.
Miejsca jest dużo. Byłam na teningu. Co do szatni to są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy się rozejrzeć


Zamiast wciskać 6x F5/odśwież trzeba było tyle razy przeczytać mój wpis.
Nie wystarczy umieć czytać trzeba jeszcze rozumieć co sie czyta.

Co to jest dla ciebie dużo miejsca ?
Jeżeli byłaś kiedyś gdziekolwiek indziej na tego typu zajęciach i masz skalę porównawcza do warunków to ok. Natomiast jeżeli nie i jest to Twój pierwszy klub to jeszcze nie wiesz o czym mówię i zobaczysz różnicę jak będzie dużo ludzi (więcej niż 15-20 tak jak oceniam pojemność salki) i brak miejsca na burpess'y itp.
A uwierz mi będzie tam tyle i więcej ludzi ! Czego oczywiście życzę właścicielom !

Nie napisałem też, że szatni nie ma, a tylko ich (wnętrz) nie widać na zdjęciach, a to ważne jakie są, bo nie każdy przychodzi i wychodzi w tym samym stroju z treningu i jak po WFie zapocony pędzi do chaty :)) a porządny trening wyciska ostatnie poty z każdego kto wie po co przyszedł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rob niezalogowany
16 listopada 2016r. o 21:46
Witam,
Na wstępie chciałbym podzielić się z Wami moją opinią na temat sali i treningu CROSS... Co do sali, Może nie jest największa, może nie ma takich udogodnień jak lustra...(serio;), to jednak jest wystarczająco miejsca aby solidnie dać sobie w kość i wyjść naładowanym solidną porcją endorfin.
Wszelkie niedogodności opisane wyżej giną już z pierwszą chwilą rozpoczęcia treningu. Solidna rozgrzewka (dobrze przemyślana i zaplanowana), trening techniczny (tzn. trenerzy indywidualnie skupiają się nad każdym ćwiczącym oraz nad poprawnością prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń), rozciąganie po oraz zajęcia z tzw. mobility na koniec, dają jasno do zrozumienia z kim mamy do czynienia. A mianowicie z profesjonalistami w każdym calu. Szczególnie uwaga poświęcona na poprawność techniki oraz skupienie na każdym ćwiczącym są tego doskonałym przykładem. Dodając zaangażowanie i serce wkładana w prace daje świetna atmosferę, która udziela się osobą na treningu.
Z czystym sumieniem polecam miejsce oraz trenerów i zachęcam do treningów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bez hejtu - tylko subiektywna ocena niezalogowany
17 listopada 2016r. o 14:23
~rob napisał(a): Witam,
Na wstępie chciałbym podzielić się z Wami moją opinią na temat sali i treningu CROSS... Co do sali, Może nie jest największa, może nie ma takich udogodnień jak lustra...(serio;), to jednak jest wystarczająco miejsca aby solidnie dać sobie w kość i wyjść naładowanym solidną porcją endorfin.
Wszelkie niedogodności opisane wyżej giną już z pierwszą chwilą rozpoczęcia treningu. Solidna rozgrzewka (dobrze przemyślana i zaplanowana), trening techniczny (tzn. trenerzy indywidualnie skupiają się nad każdym ćwiczącym oraz nad poprawnością prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń), rozciąganie po oraz zajęcia z tzw. mobility na koniec, dają jasno do zrozumienia z kim mamy do czynienia. A mianowicie z profesjonalistami w każdym calu. Szczególnie uwaga poświęcona na poprawność techniki oraz skupienie na każdym ćwiczącym są tego doskonałym przykładem. Dodając zaangażowanie i serce wkładana w prace daje świetna atmosferę, która udziela się osobą na treningu.
Z czystym sumieniem polecam miejsce oraz trenerów i zachęcam do treningów.


Oczywiście , zgadzam się z Tobą w 100% jedna z najważniejszych rzeczy na treningu to trener - wiadomo !
Nawet nie próbowałem negować osób prowadzących tam zajęcia.
Ja po prostu miałem zupełnie inne wyobrażenie o tym co powstaje w Bolesławcu.
Pewnie to wina YT i tego co tam można zobaczyć w innych "BOXach"
Domyślam się, że ogrom pieniędzy kosztuje takie przedsięwzięcie , a planowany zwrot inwestycji to dłuuuuugi czas.
Tym bardziej życzę wielu zadowolonych klientów !

ad. lustra
dla jednych są po to żeby sie "puszyć" i "napinać" a dla innych po to aby mieć pogląd tego jak wykonują dane ćwiczenia. To że trener jest cały czas na sali i koryguje ćwiczącego to jedno ale nie patrzy na jedną osobę przez cały czas, chyba , że to trening personalny, a w grupie lustra się przydają :)
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~malixik niezalogowany
15 kwietnia 2017r. o 19:05
~robi napisał(a): Ciekawe czy będą w stanie dorównać crossowi ze squashstacji? Ale wydaje mi się że tak wspaniałego klimatu nie uda sie stworzyć. Zobaczymy


Myślę drogi kolego, że jesteś w wielkim błędzie. Zapraszam a przekonasz się sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.