Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pomóz dzieciom z domu dziecka

15269
#iwanrogal nieaktywny
29 września 2016r. o 19:31
Witam,
To będzie nietypowe ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to być może temat nieco z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza każdego zainteresowanego do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Cały program finansuje nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
30 września 2016r. o 8:12
Już lece pomagać. Ja muszę za. . . lać cały miesiac i mam 1300 zł na utrzymanie. A taki *** ma sie utrzymuje za 2.500 zł i jeszcze go pomagaj. Bo oni tacy biedni. Paszli w pokrzywy gadziny.

Zmoderowano 30.09.2016 godz.17:21 - powód: chamstwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
30 września 2016r. o 8:57
O matko,jaki cham bez uczuć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2016r. o 10:55
Ziutek jest zwyczajnie wku..., że jego dzieci mają znacznie gorzej, chociaż on się stara. Rodzice tamtych mają wszystko gdzieś, a gdy dzieci są pełnoletnie, zazwyczaj żyją w dobrych stosunkach i niejednokrotnie razem mieszkają. Czy tu kogoś ktoś nie wykorzystuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
30 września 2016r. o 12:24
Ja dzieci nie mam ku waszej świadomości bo mnie nie stać na dzieci za 1300 samemu ciężko się utrzymać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4075
#Aga047 nieaktywny
30 września 2016r. o 16:30
Buraku,słownik w rękę!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
30 września 2016r. o 18:11
Los wie co robi,Ziutek zarabia za mało żeby mieć dzieci i dzięki Bogu bo wychowałby je na swoje podobieństwo.To nie jest wina dzieci,że są w domu dziecka i nie trzeba im ubliżać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
30 września 2016r. o 19:46
Ja do dzieci nic nie mam niech sobie żyją w tym BIDULU w zdrowiu i szczęśliwości ale po co im pomagać skoro PAŃSTWO im pomaga 2 tysie na utrzymanie od Państwa MEGA WYPAS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza