Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pomóz dzieciom z domu dziecka

~Ja niezalogowany
30 września 2016r. o 19:49
Ja bym chętnie pomogła takiemu małemu dziecku żeby nie czuło się samotne spędzając czas, zabierając na spacery ale raczej nie ma takiej możliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
30 września 2016r. o 19:50
Ja bym chętnie pomogła takiemu małemu dziecku żeby nie czuło się samotne spędzając czas, zabierając na spacery ale raczej nie ma takiej możliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~popieram ziutka niezalogowany
1 października 2016r. o 9:14
ma rację chłop
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2016r. o 9:22
~Ja napisał(a): Ja bym chętnie pomogła takiemu małemu dziecku żeby nie czuło się samotne spędzając czas, zabierając na spacery ale raczej nie ma takiej możliwości.

Nie to nie wypożyczalnia. Zastanów się co piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjent szpitala psych. niezalogowany
1 października 2016r. o 13:04
~Ziutek napisał(a): Już lece pomagać. Ja muszę za. . . lać cały miesiac i mam 1300 zł na utrzymanie. A taki *** ma sie utrzymuje za 2.500 zł i jeszcze go pomagaj. Bo oni tacy biedni. Paszli w pokrzywy gadziny. Zmoderowano 30.09.2016 godz.17:21 - powód: chamstwo (moderator)



zutek ty się powinienes psychiatrycznie leczyć !!! Zero empatii , te biedne dzieci nie prosiły sie na swiat , to wina systemu , rodziców ,że wegetuja w domach dziecka . Piszesz ,ze zarabiasz 1300 zł ? A czemu tak mało ? A wiem przy kopaniu rowów ( brak zawodu !!! ) niestety wiecej nie chca płacic !!! Zapraszam cie do nas dostaniesz gratis wikt i opierunek , a i łóźko darmowe sie równiez dla takiego gada znajdzie !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2016r. o 13:42
~pacjent szpitala psych. napisał(a):
~Ziutek napisał(a): Już lece pomagać. Ja muszę za. . . lać cały miesiac i mam 1300 zł na utrzymanie. A taki *** ma sie utrzymuje za 2.500 zł i jeszcze go pomagaj. Bo oni tacy biedni. Paszli w pokrzywy gadziny. Zmoderowano 30.09.2016 godz.17:21 - powód: chamstwo (moderator)



zutek ty się powinienes psychiatrycznie leczyć !!! Zero empatii , te biedne dzieci nie prosiły sie na swiat , to wina systemu , rodziców ,że wegetuja w domach dziecka . Piszesz ,ze zarabiasz 1300 zł ? A czemu tak mało ? A wiem przy kopaniu rowów ( brak zawodu !!! ) niestety wiecej nie chca płacic !!! Zapraszam cie do nas dostaniesz gratis i opierunek , a i łóźko darmowe sie równiez dla takiego gada znajdzie !!!
Nie bierz Tylu Lekow naraz bo nie wiesz co mówisz!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2016r. o 13:42
~pacjent szpitala psych. napisał(a):
~Ziutek napisał(a): Już lece pomagać. Ja muszę za. . . lać cały miesiac i mam 1300 zł na utrzymanie. A taki *** ma sie utrzymuje za 2.500 zł i jeszcze go pomagaj. Bo oni tacy biedni. Paszli w pokrzywy gadziny. Zmoderowano 30.09.2016 godz.17:21 - powód: chamstwo (moderator)



zutek ty się powinienes psychiatrycznie leczyć !!! Zero empatii , te biedne dzieci nie prosiły sie na swiat , to wina systemu , rodziców ,że wegetuja w domach dziecka . Piszesz ,ze zarabiasz 1300 zł ? A czemu tak mało ? A wiem przy kopaniu rowów ( brak zawodu !!! ) niestety wiecej nie chca płacic !!! Zapraszam cie do nas dostaniesz gratis i opierunek , a i łóźko darmowe sie równiez dla takiego gada znajdzie !!!
Nie bierz Tylu Lekow naraz bo nie wiesz co mówisz!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolega ziutka niezalogowany
1 października 2016r. o 16:01
a gdzie jest państwo niech płacą nie ich wina ze żyją w p.o.j.ebanym kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza