Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy fryzjerzy męscy dezynfekują narzędzia?

~bolesławianin niezalogowany
10 października 2016r. o 12:24
Który z zakładów fryzjerskich męskich w Bolesławcu dezynfekuje (przed każdym nowym klientem) "narzędzia" do strzyżenia ???

Nie jestem "lalusiem" - chodzi mi o zdrowie i ochronę przed zarażeniem np żółtaczką i podobnymi rzeczami.

Czekam na informacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2016r. o 13:09
fryzjerzy męscy nie

ale damscy owszem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
10 października 2016r. o 13:13
~ napisał(a): fryzjerzy męscy nie

ale damscy owszem


A dlaczego męscy nie dezynfekują?
Faceci są różni i jedni dbają o czystość i higienę głowy, inni nie.
Nie wiadomo po kim trafisz na fotel i może być kiepsko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stulejka niezalogowany
10 października 2016r. o 14:36
Największy brud i smród jest w Zakładzie na ul. Ogrodowej. Tam nawet nie myją pod bieżącą wodą, wystarczy dmuchnięcie na grzebień, maszynkę, czy nożyczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robal niezalogowany
10 października 2016r. o 15:17
Co w żadnym zakładzie fryzjerskim męskim nie dezynfekują narzędzi?
To trzeba poinformować SANEPID bo to jakaś masakra jest!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2016r. o 15:30
Koniec z fryzjerami ! Maszynki są tanie i sami potrafimy ! Koniec ze swędzeniem ,wykwitami i innymi mendami. Damy radę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 7:16
nie dyzenfekuja sam jestem chory na zoltaczke na początku informowalem o tym przed strzyzem zaden fryzjer jakoś specjalnie nie dezynfekowal przed ani po strzyzniu sprzetu który używał przestałem informować.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz niezalogowany
11 października 2016r. o 8:37
Dlatego strzygę się sam. Kiedyś chodziłem do fryzjera ale po pewnym czasie n mojej głowie zaczęły pojawiać się jakieś pryszcze, których wcześniej nie miałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.