Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Auta po tankowaniu na orlenie

4669
#Shakur nieaktywny
11 października 2016r. o 18:27
Witam, wciągu ostatnich 3 dni tankowałem dwa auta na Orlenie przy rondzie na Zgorzeleckiej i jedno z nich umarło na stacji, a drugie dzień po tankowaniu.
Czy ktoś miał podobną sytuację ostatnio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Orlen BOK niezalogowany
11 października 2016r. o 18:31
Podaj swoje dane cwaniaczku. A nie anonimowo piszesz. Łatwo się oskarża. Kolejna sprawa będzie zgłoszona do Sądu i bedą przeprosiny i zwrot za straty wiec będziesz musiał swoje samochody obydwa sprzedać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
11 października 2016r. o 18:37
Shakur napisał(a): Witam, wciągu ostatnich 3 dni tankowałem dwa auta na Orlenie przy rondzie na Zgorzeleckiej i jedno z nich umarło na stacji, a drugie dzień po tankowaniu.
Czy ktoś miał podobną sytuację ostatnio?


To znaczy, że czas na nowe auto :)
Ja tam tankuję swój czołg do pełna co 3dni i jest ok.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4669
#Shakur nieaktywny
11 października 2016r. o 18:44
Blackjack napisał(a):
Shakur napisał(a): Witam, wciągu ostatnich 3 dni tankowałem dwa auta na Orlenie przy rondzie na Zgorzeleckiej i jedno z nich umarło na stacji, a drugie dzień po tankowaniu.
Czy ktoś miał podobną sytuację ostatnio?


To znaczy, że czas na nowe auto :)
Ja tam tankuję swój czołg do pełna co 3dni i jest ok.


Sam tankowałem tam długi czas, ale w dwa dni dwa auta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 18:48
jak kradna na tym cpn to nic.Ale jak się samochod popsul to pech.Ja tankuje 20 lat i nie mam problemuz paliwem. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rob niezalogowany
11 października 2016r. o 18:56
Naj pewniej tankować na Tesco. Tam nie ma nikt interesu żeby coś z tym paliwem robić. I za dużo ludzi tam pracuje żeby coś zrobić po cichu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bezinteresowny niezalogowany
11 października 2016r. o 19:25
Jeśli auto padło już na stacji to na pewno nie od paliwa zatankowanego na niej... Zobacz, podjeżdżasz gasisz - tankujesz. Idziesz płacisz lub nawet odpalasz odjeżdżasz kawałek i gasisz,no i wtedy idziesz zapłacić... więc nowe paliwo nie ma szans dojść do silnika... Raczej pomyśl,poszukaj kogoś komu zależałoby na tym aby Ci się to stało...Może ktoś zazdrosny (bo masz nowe ładne auta - jeśli takie są),lub komuś się naraziłeś...No chyba że próbujesz na takie nowe auto wyłudzić kasę. Ale to się nie uda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
11 października 2016r. o 19:57
Pech i tyle, stacje pod znakiem Orlenu są bardzo często kontrolowane. Dla nich wykrycie machlojki to koniec interesu. Sam byłem świadkiem takiej wewnętrznej kontroli. Zabrali próbki do badań, przy okazji sprawdzili prawidłowość odmierzania.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.