Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Auta po tankowaniu na orlenie

~Były klijent niezalogowany
11 października 2016r. o 19:58
Ja tam juz nie tankuje... mam swoje powody... Nie bede pisał bo zaraz jakiś mądry bedzie mnie sądami straszył. Ja juz wiem ze na tej stacji to ja mogę lód w kostkach kupić. I tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
11 października 2016r. o 20:04
Mnie tam trafia jak chcę zapłacić za paliwo, a tu blokada kas przez wielbicieli fast-food...
Powinna być osobna kasa dla jednych i drugich.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 20:27
Blackjack napisał(a): Pech i tyle, stacje pod znakiem Orlenu są bardzo często kontrolowane. Dla nich wykrycie machlojki to koniec interesu. Sam byłem świadkiem takiej wewnętrznej kontroli. Zabrali próbki do badań, przy okazji sprawdzili prawidłowość odmierzania.

Bredzisz,kontrolowali nie jakość paliwa a sposób wciskania kitu podczas płacenia za paliwo.Orlenowcy maja za zadanie wciskać do paliwa popelinę; spryskiwacz,kawę,czekoladki,kiełbaski,wisiorki,zapachy i inne tego rodzaju gówna.I jak kasier przy płaceniu za paliwo nie zaproponuje Ci zakup w.w badziewia to ma przerypane.A zatankować to możesz sobie co chcesz.I jak im udowodnisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
11 października 2016r. o 20:38
Żeby zostać partnerem Orlenu trzeba przyjąć program kontroli ... Nie opowiadaj bzdur, kontrole paliwa na Orlen'ach to nie fikcja.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
12 października 2016r. o 0:23
Cos w tym prawdy jest skoro mechanik doradza zmienic stacje po czyszczeniu baku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Orlen=długa kolejka niezalogowany
12 października 2016r. o 7:57
No orlenie juz nie tankuje z pół roku... Co do jakosci paliwa sie nie wypowiem, bo tankowałem i auta jezdzily. Ale nie jezdze tam przez kolejki, ktore są czeste i dluuugie a tylko przez te hotdogi i baranów ktorzy kupują cos za 5 zl i 10 min wypisywanie faktur.. Żenada!
Albo kasjerka mówi: płyn do spryskiwaczy polecam! Wiec należało by spytac, czy robi pani idiote ze mnie czy z siebie? Bo plyn na orlenie 25zl. A w markecie 10zl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 10:22


no to tak na wesoło ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolek niezalogowany
12 października 2016r. o 10:32
Nie chce tu nikomu zarzucać nic ale niestety jakość na niektórych O.... paliwa jest niestety jaka jest sam doświadczyłem i żałowałem ze nie posiadałem paragonu .Teraz sobie tankuję na LO.......IE i nie narzekam , miło tanio , smacznie zdrowo i auto śmiga .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza