Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Alarm w domu

15310
#leoni nieaktywny
12 października 2016r. o 15:35
Mozecie mi polecic kogos sprawdzonego do zalorzenia alarmu w domu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chilli niezalogowany
12 października 2016r. o 19:08
Kup sobie na allegro zestaw z centrala Satel, bardzo łatwo samemu to złożyć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15310
#leoni nieaktywny
12 października 2016r. o 20:01
to taki bardzo dobry alarm? Pytam bo dom okolo 300 dni w roku stoi pusty i potrzebuje czegosc pewnego


Dopisane 12.10.2016r. o godz. 20:01:

ja mysle o takim Systemie alarmowy SSWiN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 20:24
najlepiej wynajmij komuś ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 20:58
Alarm,ale taki,który nie wyje i przeszkadza,tylko taki,co alarmuje agencję ochrony.Nawet na tym portalu błyska reklama firmy montującej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15310
#leoni nieaktywny
13 października 2016r. o 7:28
~ napisał(a): najlepiej wynajmij komuś ;)


wynająć komuś o nie ja chce go tylko zabezpieczyć go przed włamaniami.
Znajomy założył alarm w domu i ciągle mu wyje dlatego pytam bo może ktoś z was założył cos takiego i jest zadowolony a teraz mógłby mi konkretna sprawdzona firme polecić


Dopisane 13.10.2016r. o godz. 07:28:

a na alarmach znam sie tyle co wyczytałam w intrenecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
13 października 2016r. o 10:24
Ja założyłem sobie sam bezprzewodowego jablotrona. Działa jak należy, na rok zdarza się jeden fałszywy alarm. Kupujesz zestaw, montujesz urzadzenia i je logujesz do centrali. Łatwizna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jak niezalogowany
13 października 2016r. o 19:53
Ja kupilem system "tesciowa" monitoring 24/dobe 7 dni w tygodniu on line wszystko przez telefon. Zdarza sie ze sie przywiesza ale to normalne w tym wieku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza