Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dolnośląski Gryf dla ZC Bolesławiec i miasta Bolesławiec
~tosia niezalogowany
28 października 2016r. o 9:53
i to w dyscyplinarnym stylu!!! :D :D :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2016r. o 10:28
~Q napisał(a): Czy ja dobrze słyszę? Michalakówna zaliczyła bruk??? No nie !!! Dla takich chwil warto żyć !!!!


Tak, tak mój drogi, takich jak Ty uszczęśliwionych jest dziesiątki, a może nawet setki :)
Jak to jedną decyzją można sprawić tyle szczęścia ludziom...... Sama rozkosz

;) Szacunek dla Pana Panie Prezesie !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolka niezalogowany
28 października 2016r. o 12:28
W zyciu piekne sa tylko chwile :-) :-) :-),mam nadzieje ze juz nigdzie nie znajdzie pracy,zwlaszcza z takim swiadectwem :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--ja niezalogowany
28 października 2016r. o 14:01
Michalakowa miała chyba tylko 2m-ce do emerytury. Fajną kaskę by zgarnęła, a tak razem z sąsiadem z działki mają problem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Byly niezalogowany
28 października 2016r. o 14:51
A kto to jest ten szczęśliwy sąsiad tej zmiji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
28 października 2016r. o 15:05
To teraz bedzie kasac sasiadow????Ila ta zmija ma w sobie jadu i nienawisci!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Byly niezalogowany
28 października 2016r. o 19:43
Proponuję Panie Prezesie przyjrzeć się pracy dyrektora ds.exportu Su...owi pseudo ,,spioch'' A za dotychczasowe działania czyt.zwolnienia Wielki szacunek!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2016r. o 19:54
Szybko to poszło. Jeżeli nie dopilnowano do bólu spraw formalnych może to być pierwsza klęska a nie sukces Pana prezesa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie