Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Setki ofert pracy do wzięcia
2900
#falco nieaktywny
15 listopada 2016r. o 15:21
żartowniś jakiś ...
Falco i ...y to jak woda i ogień ...
to jak niebo i piekło :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fakco niezalogowany
15 listopada 2016r. o 15:32
zapomniałem o.... hahaha
hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2016r. o 17:33
8 lat nie dało się nic ,a teraz w rok miało się dać dogonić zachód?8 lat odrabiania tego rządzenia przez Nowaków,Tusków,Bieńkowskiej,Muchy,Kopacz,Sikorskiego....,czyli samych tuzów od amber gold,zegarków,Sowy i przyjaciół.Udało im się podnieść limit na głowę dochodu ,po którym przestałem dostawać zasiłek rodzinny.Mam nadzieję że już nigdy ci złodzieje nie będą rządzić,a wręcz pójdą siedzieć od rudego niemca po wszystkich abonamnetów publicznych lokalu sowa i przyjaciele.tacy jak PO i ich rządzenie ,a ktokolwiek inny zawsze będzie lepsze.Niektórzy walą łbem jak ci co bronią tejże właśnie ich"demokracji",która tak pięknie się pokazała przy ostatnich wyborach samorządowych ,gdzie jeszcze do dzisiaj PKW nie podała końcowych wyników.Czego można bronić z rządów PO........dosłownie niczego,a to że nie lubię tych ,czy tamtych nie ma znaczenia ,znaczenia ma konkretne działanie ,który przekłada się na jakość życia w tym kraju.Będą kolejne wybory i wybiorę nie nazwę,obietnicę,czy ładny garnitur tylko między posłem a osłem koryciarzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
15 listopada 2016r. o 18:53
3000netto :D :D za takie grosze jechać do niemiec czy czech :D :D dobrze ze ja nie muszę nigdzie jechać , oby wszyscy doceniali tak swoją pracę jak ja :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Władek niezalogowany
15 listopada 2016r. o 19:14
Jak zwykle po fakcie, nie mogliście tego zamieścić wczoraj?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2016r. o 19:29
jak chcesz to moge ci dac namiary gdzie składać cv
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2016r. o 19:47
bzdury piszecie. zapewnie to piszą Ci, którzy nigdy tam nie pracowali i g... wiedzą.
większość z tych co tam pracuje to zarabia tam a wydaje w Polsce. z podatków też większość można odzyskać, no i rodzinne dochodzi o którym w polsce można pomarzyć. to wlaśnie w sporej części dzięki tym ludziom, którzy tam pracują i wydają w Polsce, nasza gospodarka i handel opiera się różnym kryzysom. wydają te pieniądze miedzy innymi. w sklepach, w których pracuje wasza rodzina i znajomi, itd... itp... te kwoty typu 1400 - 3000 zł to zapewne pomyłka " super dziennikarza " emem-a i raczej powino być tam 1400-3000 euro napisane.
moge was zapewnić że zarobki są tam dużo wyższe i te 1400 zł to w tydzień można zarobić.
kto nie skorzystał niech żałuje

~zdemotywowany napisał(a): Idz Polaku zarabiaj na smolucha, ktory ma status uchodzcy, albo i nawet nie. niemcy zawsze szukali w nas taniej sily roboczej, ale zeby na terrorystow zarabiac. Dziekuje, wole mniej zarabiac tutaj, niz tam. Tu przynajmniej ja i moja rodzina czujemy sie bezpiecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2016r. o 20:32
po części też dzięki tym ludziom, którzy podjęli pracę za granicą, politycy różnej maści chwalą się niskim bezrobociem w kraju i regionie.
jeśli by teraz wszyscy powracali to i z pewnością wasze zarobki tu na miejscu by się obniżyły. Szef by wam powiedział : "jak Ci się nie podoba to za bramą czeka 10 na Twoje miejsce".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.