Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wasz najbardziej nielubiany lub wręcz znienawidzony polityk

~ niezalogowany
17 listopada 2016r. o 21:38
PanM napisał(a): Poza redakcją jestem jedynym tu piszącym pod własnym nazwiskiem.
Przez te wszystkie lata nikt niż ja nie wie lepiej ile to kosztuje.
Nikt nie wie na co pozwalają sobie interlokutorzy ukryci za anonimowością .Bez względu czy są czy nie zarejestrowani.

Wielu to pospolici tchórze i intryganci bez kultury. Wielu ma braki w kindersztubie i szacunku do rozmówców.

No cóż lepiej to już było.
Sz.Panie M.,czasem się zgadzam z Pana wypowiedziami,z tą jednak nie.Anonimowość wpisu sprzyja szczerości wypowiedzi,logowanie natomiast nie.Rodzi podejrzenie prostej inwigilacji,choć po IP też wiadomo kto.Ale to mogą tylko znać odpowiednie służby.Nie chodzi chyba o to, by wypowiedzi były zgodne z głównym nurtem lub poglądami redakcji.Dlatego niech Pan nie apeluje do piszących o ujawnianie się,bo to rodzi podejrzenia w jakim celu.A posty kogoś obrażające lub wulgarne powinien kasować moderator.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 listopada 2016r. o 22:58
~ napisał(a): Lokalnie to zdecydowanie Moszczyński. Krajowo to oczywiście Tusk.


Zgadzam się. Jaki polityk rezygnuje ze stanowiska premiera dla unijnej synekury? Tylko zwykły tchórz pozbawiony przyzwoitości.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 listopada 2016r. o 7:57
tchórz?
a może tylko zwykły ''ekonomista''

zarabiając swoje 1500 będziesz się ich kurczowo trzymał czy mając propozycję pracy za ich wielokrotność plus prestiż ją odrzucisz ?

tylko nie pisz mi tu o swoim patriotyzmie bo z bajek już dawno wyrosłem ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2016r. o 11:44
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Poza redakcją jestem jedynym tu piszącym pod własnym nazwiskiem.
Przez te wszystkie lata nikt niż ja nie wie lepiej ile to kosztuje.
Nikt nie wie na co pozwalają sobie interlokutorzy ukryci za anonimowością .Bez względu czy są czy nie zarejestrowani.

Wielu to pospolici tchórze i intryganci bez kultury. Wielu ma braki w kindersztubie i szacunku do rozmówców.

No cóż lepiej to już było.
Sz.Panie M.,czasem się zgadzam z Pana wypowiedziami,z tą jednak nie.Anonimowość wpisu sprzyja szczerości wypowiedzi,logowanie natomiast nie.Rodzi podejrzenie prostej inwigilacji,choć po IP też wiadomo kto.Ale to mogą tylko znać odpowiednie służby.Nie chodzi chyba o to, by wypowiedzi były zgodne z głównym nurtem lub poglądami redakcji.Dlatego niech Pan nie apeluje do piszących o ujawnianie się,bo to rodzi podejrzenia w jakim celu.A posty kogoś obrażające lub wulgarne powinien kasować moderator.


A dlaczego ma nie apelować , skoro myśli podobnie jak ja ? Z Paligłupem nie miałem nic wspólnego. Z Przemem lubię pogadać , bo to facet z jajami jest. Nie boi się swojego nazwiska , podobnie jak i ja ... choć prezydentem tego ( jak mawia Papuga ... grajdołu :D ) zostać nie chcę. To co mnie ekscytuje w Ludziach , to odwaga , a anonimowość w sieci jest qurewsko iluzoryczna. Tak więc mamy taki wybór . Jestem jaki jestem , albo jestem pozorantem :)

Nazywam się Piotr Różański. Mam zaszczyt znać pana Przemysława Moszczyńskiego osobiście. Polityką interesuję się jedynie z socjologicznego punktu widzenia. Wiem parę rzeczy i wiedzą się dzielę ... nie sprzedaję wiedzy . Sprzedaję tylko swój pot ... przy betoniarze :D

Marzy mi się społeczeństwo , gdzie nikt nie będzie się bał swego imienia ...

ps . Przemo ma podobne marzenia :)


Dopisane 18.11.2016r. o godz. 11:44:

A wracając do sprawy , jakiś Mądry Facet , albo Kobieta rzucił gdzieś kiedyś mądre zdanie ... wybaczcie że nie pamiętam gdzie i kiedy to było ... po pięćdziesiątce koniaku ( czółko Hegemonie :) ) , a brzmiało tak " wszyscy politycy powinni nosić logo korporacji jakiej służą .... w butonierce , albo na czole " .

Nienawiść jest mi obca , ale polityk równa się kłamca. To samo można powiedzieć o kapłanach :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Henryk Zając niezalogowany
18 listopada 2016r. o 12:06
Teraz ja. Nazywam się Henryk Zając i jestem alkoholikiem od ponad 10 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2016r. o 12:26
~Henryk Zając napisał(a): Teraz ja. Nazywam się Henryk Zając i jestem alkoholikiem od ponad 10 lat.


Heniu , ja też jestem alkoholikiem ... no tak przynajmniej twierdzą urzędniczki państwa istniejącego jedynie teoretycznie . Ale wracając do nazwisk ... pani Sędzina Sądu Rodzinnego w Bolesławcu ... Oratorka chóru orzekła ( no dobra blond włosy urzekły mnie i nazwiska nie podam :D ) , że już nie muszę się leczyć :D

Pytanko miałbym Heniu :) Czy sądzisz , że robienie sobie jaj zawsze i wszędzie uczyni Cię szczęśliwym Tu i Teraz ? :)

Prawdziwe nazwisko poproszę .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 listopada 2016r. o 17:23
falco napisał(a): tchórz?
a może tylko zwykły ''ekonomista''

zarabiając swoje 1500 będziesz się ich kurczowo trzymał czy mając propozycję pracy za ich wielokrotność plus prestiż ją odrzucisz ?

tylko nie pisz mi tu o swoim patriotyzmie bo z bajek już dawno wyrosłem ;)


On 1500 nie zarabiał, poza tym stanowisko premiera to nie takie jak twoje, że sa takich tysiące. No ale co ja bede głupiemu tłumaczył, co wszystko przelicza na pieniędze. Zostaw swoją zone i zamieszkaj z taką co ma miliony, żebys nie musiał pracować.

tylko nie pisz mi tu o swojej miłości do niej, bo z bajek już dawno wyrosłem ;)

ps. prestiżu Tusk nie ma żadnego, jest nikim, kto inny pociąga za sznurki

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 listopada 2016r. o 18:09
skorn napisał(a):
falco napisał(a):

jak zwykle bierzesz wszystko dosłownie ale ..

. No ale co ja bede głupiemu tłumaczył, co wszystko przelicza na pieniędze.

no tak ...ty jesteś mądrzejszy czego popis dałeś wczoraj w temacie o kulturze bo przecież filmy to kino a kino to kultura ...
a skoro piszemy o pieniążkach to tej nawet jeśli będziesz miał ''miliony'' nie kupisz ...

tylko nie pisz mi tu o swojej miłości do niej, bo z bajek już dawno wyrosłem ;)

kiedy ty spotkasz swoją miłość ?...masz z tym trudności czy ona z tobą ? :)

ps. prestiżu Tusk nie ma żadnego, jest nikim, kto inny pociąga za sznurki


nie ma? ...ciekawe jaki prestiż ma ''prezyDĘT wszystkich Polaków'' skoro też jest niczym pajacyk w rękach prezesiny

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.