Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wasz najbardziej nielubiany lub wręcz znienawidzony polityk

211
skorn
18 listopada 2016r. o 18:15
Cóż mogę odpowiedzieć, chyba tylko: ćwicz cytowanie! : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2016r. o 18:15
~ napisał(a):
…Anonimowość wpisu sprzyja szczerości wypowiedzi,logowanie natomiast nie.Rodzi podejrzenie prostej inwigilacji,choć po IP też wiadomo kto.Ale to mogą tylko znać odpowiednie służby.Nie chodzi chyba o to, by wypowiedzi były zgodne z głównym nurtem lub poglądami redakcji.Dlatego niech Pan nie apeluje do piszących o ujawnianie się,bo to rodzi podejrzenia w jakim celu.A posty kogoś obrażające lub wulgarne powinien kasować moderator.


Możliwe, ale niekoniecznie. Portal po prostu daje możliwość wyboru komentowania na forum, zatem wolny wybór. :D

Co do tematu i … nienawiści…


Iza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 listopada 2016r. o 18:39
skorn napisał(a): Cóż mogę odpowiedzieć, chyba tylko: ćwicz cytowanie! : )


a po co?
do czego to mi jest potrzebne?
mam z tego ''kromkę chleba''?
:D

zresztą po co mam ci zabierać coś co cię tak ''rajcuje'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 listopada 2016r. o 18:55
falco napisał(a):
też jest niczym pajacyk w rękach prezesiny


Dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że mają takie same poglądy? Reprezentują przecież, to samo środowisko polityczne. Jajcujesz, cyganisz cały dzień, a wszystko to zmyślone deliberacje wyssane z palca :)

Niektórzy na tym forum, chyba nigdy nie wydorośleją :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 listopada 2016r. o 19:08
alter napisał(a):
falco napisał(a):
też jest niczym pajacyk w rękach prezesiny


Dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że mają takie same poglądy? Reprezentują przecież, to samo środowisko polityczne. Jajcujesz, cyganisz cały dzień, a wszystko to zmyślone deliberacje wyssane z palca :)

Niektórzy na tym forum, chyba nigdy nie wydorośleją :)



mnie nie interesują jakie ma poglądy ale interesuje mnie jak ktoś pierdzieli na początku że będzie ''prezydentem wszystkich Polaków ''a okazuje się że łgał bo teraz jest prezydentem jednej opcji politycznej co widzą wszyscy oprócz ...ów ...
dlatego sobie drwię z jego słów bo dla mnie nie są już cokolwiek warte ...

jeśli ''cyganię '' to nic nie stoi na przeszkodzie by te wszelkie ''cygaństwa'' prostować odpowiednimi odnośnikami ...
''wyssane z palca''?przecież podparte linkami równie wiarygodnymi co te z ''niezależnych'' czy innych ''interii'' i ''onetów''

tobie nie grozi ''deportacja'' ale mnie ciekawi kiedy i gdzie ...
to też ''wyssane z palca''?
biedna kobiecina po fakcie się zreflektowała że pierdykneła ''jak gołąb na parapet'' i teraz coś tam próbuje ''prostować ''
niestety dla niej ''smród już się rozszedł''

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2016r. o 19:10
~ napisał(a):
Iza


Miło , że wróciłaś Droga Arystokratko :) Zawsze ceniłem sobie Mądrych Ludzi obojga płci. No to SDM , jak dla Stefani :)



Mam nadzieję , że zostaniecie Drogie Panie :*

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
18 listopada 2016r. o 19:12
Wreszcie PiS ruszył z dawno obiecanym programem CELA+. Pierwszą beneficjentką programu Hanka Zdanowska... [img=1479492768_i48whl7.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 listopada 2016r. o 19:15
falco napisał(a): że będzie ''prezydentem wszystkich Polaków ''a okazuje się że łgał bo teraz jest prezydentem jednej opcji politycznej co widzą wszyscy oprócz ...ów ...
zedł''


Mylisz się. Bycie prezydentem wszystkich Polaków, nie oznacza zrezygnowanie z własnego światopoglądu. Jak sądzę Duda może się starać, a i tak nie będzie twoim prezydentem? Więc miej do siebie pretensje :)

Zastosowana autokorekta


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.