Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

do Pani z salonu PLUS

~ niezalogowany
25 listopada 2016r. o 18:39
~życie napisał(a):
~~Nadia napisał(a): Oj zeby ci rycerzu jej maz buzki nie oklepal???!!! :-) :-) :-) :-)


Waligruchy mają to do siebie, że nie bzykają sobie w realu, tylko wylewają swoją huć na papier i potrafią tak ...rdolić bez końca, wierząc, że ONA dostaje w tym czasie orgazm. Ułom to tylko jakiś, czy ponad przeciętny świr ?
Dobrze i humorystycznie napisałeś.Ja też nabrałem przekonania,że to chyba jakiś intelektualista zakompleksiony :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~_Alex niezalogowany
25 listopada 2016r. o 19:41
"~życie napisał(a):
~~Nadia napisał(a):
Oj zeby ci rycerzu jej maz buzki nie oklepal?! :-) :-) :-) :-)


Waligruchy mają to do siebie, że nie bzykają sobie w realu, tylko wylewają swoją huć na papier i potrafią tak ...rdolić bez końca, wierząc, że ONA dostaje w tym czasie orgazm. Ułom to tylko jakiś, czy ponad przeciętny świr ?
Dobrze i humorystycznie napisałeś.Ja też nabrałem przekonania,że to chyba jakiś intelektualista zakompleksiony "

Oj witam moi kochani hejterzy. Tęskniłem za wami,a skoro tu jesteście,to widzę,że czegoś wam brakuje. Wam? Niemożliwe. Czy nie mówiłem,że nie ogarniecie tego orzeszkami? Nic mnie nie już nie zdziwi. Ale dzięki,za odwiedzanie. Powtórzyłem nawet wasze plewy,podobne do siebie nawet. Widać,intelektualiści z biedronki..heh :D

Jak minął dzionek DP?;)

Chłpaki zrozumieliście treść,czy mam po waszemu pisać,hmm?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 listopada 2016r. o 19:48
Pytasz czy klucz znalazłam?
Znasz mnie więc wiesz już :) a Tobie jak minął wiem :) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~_Alex niezalogowany
25 listopada 2016r. o 19:54
Klucz jest łatwy do znalezienia. Zawarłem tam pytanie. :)
Wybacz,że spotykasz się z takim prostactwem,ale miałaś rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 listopada 2016r. o 19:56
Wolałabym nie mieć :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~_Alex niezalogowany
25 listopada 2016r. o 20:01
Proszę Cię,mnie to nie razi,bo żaden nie powiedziałby mi tego sam na sam. Śmiesznie by przy mnie wyglądali chłopaki z biedronki.

A odpowiedź brzmi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 listopada 2016r. o 20:02

Lekarze są nieomylni :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~_Alex niezalogowany
25 listopada 2016r. o 20:06
(Nie)omylni? Hmm...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza