Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

JORYC JERZY CZAJKOWSKI

~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 8:29
~Stały i zadowolony klient napisał(a): Jestem klientem Joryc od wielu lat. Byłem u nich kiedy prowadzili usługi w Bertmanie, później kiedy przenieśli się koło Marpola a teraz kiedy kupili obiekt koło Carrefura. Nigdy nie miałem problemów, zawsze byli pomocni i zamówiłem już u nich kilka kompletów opon. Pani z recepcji bardzo miła a pracownicy serwisu wykwalifikowani, szczególnie A., który długo już pracuje i ma szeroką wiedzę na temat opon. Wolicie kupować przez internet, kupujcie, tylko nie narzekajcie jak mój kumpel, który zima oddawał kurierem opony do sprzedającego i został z letnimi do końca zimy kiedy to wszystko się zakończyło. Pozdrawiam Joryc, Panią M. z recepcji i A. z serwisu opon.


to mówiłem ja Jarząbek Wacław :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nijak niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 11:04
firmie joryc też już dziękuję. wymieniłem u nich zacisk hamulcowy za ponad 500 zł. jadę za miesiąc na przegląd obowiązkowy diagnosta mówi że zacisk nie odbija dobrze i że hamulec za słaby. mówię że robiłem u joryca dopiero co ten hamulec. wracam do joryca z reklamacją o co chodzi, robiłem kompletny hamulec a na badaniu wychodzi że jest niesprawny. dostaje odp. Panie, bo tu linka co idzie od ręcznego do zacisku jest zbyt naciagnieta, ja by trzeba wymienić, ale to jest zabawy cały dzień, dlatego nie działa... ja się pytam kto tam robi tak na odwal robotę żeby tylko klienta skasować i kopnąć w dup... róbcie Joryc tak dalej to na pewno klienci was będą szanować, kiedyś robiliście dobrze ale widać obrosliscie w piórka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 16:27
~Do Marczewskich . napisał(a): Ja mam takie pytanie do Marczewskich dla czego nikt tego tematu nie wyrzuci z forum ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? Przecież to jest reklama Firmy ponieważ w nagłówku podany jest pełen adres i wszystkie miejsca wykonywania usług.Co by nie gadać ale w środku sezonu wymiany opon na zimowe.

Panie Marczewski proszę zdjąć z portalu tą beznadziejną reklamę ,jeszcze bardziej beznadziejnej firmy kogucik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja klient niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 11:07
Czytam i mnie zatyka z wrażenia. To jakieś szaleństwa.jeżdżę do joryc od lat nie mam zastrzeżeń do obsługi cen i wykonywanych prac! Widzę ze joryc z latami trafił na masę krwizerczych gnid,które niestety teraz stosują ochydną praktykę oczerniania na forum. Pozdrawiam pracowników obsługi klienta macie prze....Ne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stop cyberprzemocy niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 11:56
Widzę że co niektórzy zostali źle potraktowani? i bardzo dobrze! teraz nie mają wjazdu do joryca , i cierpią i mszczą się, O jak dobrze że śmieci się same posprzątały,
Ciesze się że jak tam jestem, wśród klientów spotykam świetnych ludzi, miłych porządnych uprzejmych i niejednokrotnie znanych w naszym mieście. Ludzie nie chcecie nie jedziecie, ale co niektórzy robią straszną wiochę !
To co się tu odstawia to nazywa się cyberprzemocą
Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. ;) pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie strasz niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 12:01
Nie strasz bo się zesr...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 12:31
~stop cyberprzemocy napisał(a): Widzę że co niektórzy zostali źle potraktowani? i bardzo dobrze! teraz nie mają wjazdu do joryca , i cierpią i mszczą się, O jak dobrze że śmieci się same posprzątały,
Ciesze się że jak tam jestem, wśród klientów spotykam świetnych ludzi, miłych porządnych uprzejmych i niejednokrotnie znanych w naszym mieście. Ludzie nie chcecie nie jedziecie, ale co niektórzy robią straszną wiochę !
To co się tu odstawia to nazywa się cyberprzemocą
Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. ;) pozdrawiam ;)

Ten temat nie powinien się znajdować na Bolec Forum od tego jest Bolec Ogłoszenia,firma robi sobie bezpłatną reklamę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wy? niezalogowany
3 grudnia 2016r. o 20:39
Cały warsztat w monitoringu na poczekalni i w biurze kamera i
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.