Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak ona to zrobiła?
~impreza niezalogowany
28 listopada 2016r. o 16:57
rozwiązanie rebusa: gaz do dechy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2016r. o 17:11
Nacisnęła pedał gazu...i co, nie szło go już puścić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 listopada 2016r. o 17:16
~ napisał(a): biorac pod uwage lokalizacje pewnie żona wojskowego, ktore jak wiadomo intelektem nie błyszcza, a jedynie maja dobrze wygladac przy boku

Oby nie : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~q niezalogowany
28 listopada 2016r. o 17:18
ja znam i widziałem jak gościu 80+kupił auto i wpierwszym dniach próbował wjechać do garazu .Trzymał nogę na hamulcu i dodwał gazu (nie próbowała na pól sprzegle) zapomniał tylko otworzyć drzwi do garażu a były masywne .....huk i oklepany przód .Nigdy nie miał samochodu a miał komarka ja jedzi przez kałuże to z przyzwyczjenia nogi podnosi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2016r. o 17:27

Kobieta potrafi wszystko :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
28 listopada 2016r. o 17:36
~ napisał(a): biorac pod uwage lokalizacje pewnie żona wojskowego, ktore jak wiadomo intelektem nie błyszcza, a jedynie maja dobrze wygladac przy boku


A Ty chamie czym błyszczysz, oprócz chamstwa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca niezalogowany
28 listopada 2016r. o 17:37
Ciekawy jestem jak ta pani po mieście jeździ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
28 listopada 2016r. o 17:39
Babka wjechała przez drzwi specjalnie, od razu widać.
Garaże są na CichejParkowej i na przeciwko tego garażu jest garaż inny tak więc przypadkowo nie wjechała przez drzwi tylko się idealnie ustawiła aby wjechać centralnie do garażu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza