Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak ona to zrobiła?
~Reksio niezalogowany
28 listopada 2016r. o 17:46
Nie mandat ale ponowny egzamin z jazdy, bo zagraża innym na drodze a i sobie może wyrządzić krzywdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rej niezalogowany
28 listopada 2016r. o 18:11
Wystarczy chwile postać na Światłach to sie takich mozna naoglądać bez liku Dam , a potem jedzie 40 km/h do Wrocławia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ss niezalogowany
28 listopada 2016r. o 18:43
Tepa blondynka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 listopada 2016r. o 18:57
~~ss napisał(a): Tepa blondynka.

sam jestes tepy, jej samochod, jej garaz to niech sobie wjezdza jak chce, na takie zimno to ja bym tez nie wychodzil z samochodu, chyba, ze drzwi byly by metalowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa122 niezalogowany
28 listopada 2016r. o 19:04
fobiak napisał(a):
~~ss napisał(a): Tepa blondynka.

sam jestes tepy, jej samochod, jej garaz to niech sobie wjezdza jak chce, na takie zimno to ja bym tez nie wychodzil z samochodu, chyba, ze drzwi byly by metalowe


a właśnie garaż osoby trzeciej... ,a nie jej. czytać nie potrafisz??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 listopada 2016r. o 19:08
~aaa122 napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~ss napisał(a): Tepa blondynka.

sam jestes tepy, jej samochod, jej garaz to niech sobie wjezdza jak chce, na takie zimno to ja bym tez nie wychodzil z samochodu, chyba, ze drzwi byly by metalowe


a właśnie garaż osoby trzeciej... ,a nie jej. czytać nie potrafisz??


no sorry za blad, nie doczytalem do konca ale jestem za tym aby puste garaze wykorzystywac wspolnie, wtedy znikna problemy z parkowaniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 listopada 2016r. o 19:11
fobiak napisał(a):
~~ss napisał(a): Tepa blondynka.

sam jestes tepy, jej samochod, jej garaz to niech sobie wjezdza jak chce, na takie zimno to ja bym tez nie wychodzil z samochodu, chyba, ze drzwi byly by metalowe


Często komentujesz posty bez czytania ich ?
Mam wrażenie że prawie zawsze.Suchar super.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 listopada 2016r. o 19:24
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~ss napisał(a): Tepa blondynka.

sam jestes tepy, jej samochod, jej garaz to niech sobie wjezdza jak chce, na takie zimno to ja bym tez nie wychodzil z samochodu, chyba, ze drzwi byly by metalowe


Często komentujesz posty bez czytania ich ?
Mam wrażenie że prawie zawsze.Suchar super.


przemciu a po co mi czytac posty nasycone propaganda.
pisze od siebie to co uwazam za sluszne lub nie. jesli naczytam sie postow np. o ateistach lub religii to boje sie, ze i ja zgloopieje, a ktos tutaj musi zachowac rownowage trzezwomyslaca.
wiekszosc postow to posty populistow nie majacych zadnego wplywu ani na ogolne zycie ani na zycie portalu.
jak chce cos madrego poczytac to pisze to sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.