Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
VI edycja Dni Przedsiębiorczości dla gimnazjalistów
~Przechodzień niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 13:04
~klucznick napisał(a):
~Przechodzień napisał(a): Jak tak czytam te bezmyślne wypowiedzi, to nasuwa się tylko jedno określenie jakim można was nazwać - polskie buractwo, z którego wystaje słoma i kartofle. Jesteście przykładem głupiej grupki polskiego społeczeństwa. Rzucacie się jak padlinożercy na wszystko aby tylko otworzyć gębę i coś zeżreć chełpiąc się własną głupotą. Wypowiadacie się na tematy, o których nie macie pojęcia. Czytacie bez zrozumienia ale czego spodziewać się po takim motłochu? Niczego. Idźcie do szkoły bo trochę edukacji i kultury wam nie zaszkodzi. Miłego dnia. :)
a to jest wypowiedz trola co to z mądrych uczciwych polaków robi idiotów nie rozumnych,co dostał za posta 2 zyla,


Uważam, że trolami są tu osoby wypisujące bzdurne komentarze nie mające nic wspólnego z artykułem a ty jako poplecznik tych trolli również do nich należysz tyle, że otwierasz im drzwi i wypuszczasz ich :) Twój nick świetnie to obrazuje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 13:08
~Przechodzień napisał(a): Uważam, że trolami są tu osoby wypisujące bzdurne komentarze nie mające nic wspólnego z artykułem a ty jako poplecznik tych trolli również do nich należysz tyle, że otwierasz im drzwi i wypuszczasz ich :) Twój nick świetnie to obrazuje :)
moje posty obnażają prawdę ,trzymając za grzywę walą w pysk,ktoś kto tego nie rozumie lub nie potrafi zrozumieć myśli że jestem głupek,tak jest w twoim przypadku,a co tu rozumieć od kiedy banki organizują kursy prowadzenia biznesu?no odpowiedz tylko logicznie podając argumenty?bo ja to wyjaśniłem powyżej,a ty nie jesteś w stanie obalić tych argumentów :P najbardziej bzdurnym komentarzem jest twój komentarz mówiący wprost że kto tego nie łyka ten głupi to w skrócie :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przechodzień niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 13:26
~klucznick napisał(a):
~Przechodzień napisał(a): Uważam, że trolami są tu osoby wypisujące bzdurne komentarze nie mające nic wspólnego z artykułem a ty jako poplecznik tych trolli również do nich należysz tyle, że otwierasz im drzwi i wypuszczasz ich :) Twój nick świetnie to obrazuje :)
moje posty obnażają prawdę ,trzymając za grzywę walą w pysk,ktoś kto tego nie rozumie lub nie potrafi zrozumieć myśli że jestem głupek,tak jest w twoim przypadku,a co tu rozumieć od kiedy banki organizują kursy prowadzenia biznesu?no odpowiedz tylko logicznie podając argumenty?bo ja to wyjaśniłem powyżej,a ty nie jesteś w stanie obalić tych argumentów :P najbardziej bzdurnym komentarzem jest twój komentarz mówiący wprost że kto tego nie łyka ten głupi to w skrócie :P :P


To nie był kurs prowadzenia biznesu tylko prezentacja na temat istniejących ubezpieczeń majątkowych i na życie :) Jak można komentować coś w czym nie brało się udziału i nie było uczestnikiem spotkania :)

Podsumowując: jakie to polskie ...skrytykować, dowalić, podejrzewać i knuć teorie spiskowe, świadczy to tylko o Twojej i innych głupocie co potwierdza brak zrozumienia, brak myślenia co daje ponowny wynik - motłoch :)
Poza tym ja już nie muszę Ciebie określać bo sam ładnie siebie celnie nazwałeś :) "głupi" a od siebie dodam tylko Troll... czyli głupi Troll :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 14:04
Jeżeli to nie był kurs prowadzenia biznesu to dlaczego nazywa się dniem przedsiębiorczości?
Ubezpieczenie to przedsiębiorczość?
Widzisz, sam jesteś durn iem bo prowadzenie biznesu (przedsiębiorczość) to dla ciebie ubezpieczenie.
Tylko co ma bank do ubezpieczalni, bo pani była z banku?
Gdyby była pani z PZU....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przechodzień niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 14:32
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Jeżeli to nie był kurs prowadzenia biznesu to dlaczego nazywa się dniem przedsiębiorczości?
Ubezpieczenie to przedsiębiorczość?
Widzisz, sam jesteś durn iem bo prowadzenie biznesu (przedsiębiorczość) to dla ciebie ubezpieczenie.
Tylko co ma bank do ubezpieczalni, bo pani była z banku?
Gdyby była pani z PZU....


Kolejny przykład niemyślącej osoby :) jakie to polskie :) Przedsiębiorczość to nie tylko bank, ubezpieczenia ale każda inna dziedzina życia jak chociażby zbieranie grzybów w lesie :) tam też można być przedsiębiorczym :) Jak widać nasz naród jest strasznie prosty i niemyślący aż wstyd. Nie rozumienie znaczenia wyrazów, słów już źle świadczy o poziomie naszego społeczeństwa. Patologia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 15:50
~Przechodzień napisał(a):
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Jeżeli to nie był kurs prowadzenia biznesu to dlaczego nazywa się dniem przedsiębiorczości?
Ubezpieczenie to przedsiębiorczość?
Widzisz, sam jesteś durn iem bo prowadzenie biznesu (przedsiębiorczość) to dla ciebie ubezpieczenie.
Tylko co ma bank do ubezpieczalni, bo pani była z banku?
Gdyby była pani z PZU....


Kolejny przykład niemyślącej osoby :) jakie to polskie :) Przedsiębiorczość to nie tylko bank, ubezpieczenia ale każda inna dziedzina życia jak chociażby zbieranie grzybów w lesie :) tam też można być przedsiębiorczym :) Jak widać nasz naród jest strasznie prosty i niemyślący aż wstyd. Nie rozumienie znaczenia wyrazów, słów już źle świadczy o poziomie naszego społeczeństwa. Patologia.
żeby ci żyłka nie pierdyknęła ,bronisz nie swoich racji za wszelką cene,nie mając pojęcia czego i kogo to dotyczy ale trzeba bronić i powżnych biznesmenów zmieszać z błotem bo p z banku nauczy nas jak się ubezpieczyć przez ubezpieczenie z ubezpieczeniem,teraz słuchaj mierny wale przechodzący samego siebie,jeżeli ktoś prowadzi działalność gospodarczą to ma w duopie takie mizerne wykłady jak te które bronisz.koniec rozmowy z tobą mierny trollu.bo muszę wzbogacić przemysł piwowarski,w tym tygodniu wspieram koncern tyskie,i nie muszę przechodzić szkoleń co to mi muzg mają wyprac,grzybki zbierac dobry sposób na rozpoczęcie biznesu,przechodzisz samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 16:11
"Po wykładzie gimnazjaliści wzięli udział w warsztatach przybliżających system ubezpieczeń emerytalnych. "
Cytat ze strony szkoły. :)

Śmiać się czy płakać?? :)

Wybieram... :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przechodzień niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 16:19
~klucznick napisał(a):
~Przechodzień napisał(a):
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Jeżeli to nie był kurs prowadzenia biznesu to dlaczego nazywa się dniem przedsiębiorczości?
Ubezpieczenie to przedsiębiorczość?
Widzisz, sam jesteś durn iem bo prowadzenie biznesu (przedsiębiorczość) to dla ciebie ubezpieczenie.
Tylko co ma bank do ubezpieczalni, bo pani była z banku?
Gdyby była pani z PZU....


Kolejny przykład niemyślącej osoby :) jakie to polskie :) Przedsiębiorczość to nie tylko bank, ubezpieczenia ale każda inna dziedzina życia jak chociażby zbieranie grzybów w lesie :) tam też można być przedsiębiorczym :) Jak widać nasz naród jest strasznie prosty i niemyślący aż wstyd. Nie rozumienie znaczenia wyrazów, słów już źle świadczy o poziomie naszego społeczeństwa. Patologia.
żeby ci żyłka nie pierdyknęła ,bronisz nie swoich racji za wszelką cene,nie mając pojęcia czego i kogo to dotyczy ale trzeba bronić i powżnych biznesmenów zmieszać z błotem bo p z banku nauczy nas jak się ubezpieczyć przez ubezpieczenie z ubezpieczeniem,teraz słuchaj mierny wale przechodzący samego siebie,jeżeli ktoś prowadzi działalność gospodarczą to ma w duopie takie mizerne wykłady jak te które bronisz.koniec rozmowy z tobą mierny trollu.bo muszę wzbogacić przemysł piwowarski,w tym tygodniu wspieram koncern tyskie,i nie muszę przechodzić szkoleń co to mi muzg mają wyprac,grzybki zbierac dobry sposób na rozpoczęcie biznesu,przechodzisz samego siebie.


Wydaje mi się, że jesteś "Ojcem chrzestnym Trolli"skoro płodzisz takie wywody na poziomie bydła z polskiej ulicy. Słoma z butów ci wystaje to wiem, kartofle z kieszeni to widać a głupota i prostactwo to chyba twój dzień powszedni. Jak jesteś motłochu taki odważny powiedz to publicznie pod szkołą a nie rżniesz frajerzyne na forum wirtualnym. A teraz grzecznie spadaj do dziury prosta głowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo